Оцінка для оподаткування, податкова оцінка

Оцінка для оподаткування, податкова оцінка, потрібна нотаріусу для нарахування податків при нотаріальних оформленнях: купівля-продаж, дарування, успадкування. Нотаріус використовує дані звіту про оцінку майна для точного визначення суми податку, яку потрібно буде сплатити одній із сторін, які укладають той чи інший договір.

Замовити таку роботу сьогодні дуже просто! Вам навіть не потрібно їхати до офісу оціночної компанії. Виїзд оцінювача в 95% замовлень не потрібен. Виїзд взагалі не є обов’язковим, згідно внесених змін в законодавство, щодо оціночної діяльності. Для замовлення такої послуги Вам потрібно просто надіслати документи на електронну пошту компанії або надіслати копії кур’єром.

Термін виготовлення такої робити встановлюється індивідуально, але якщо це типова нерухомість, то робота може бути виконаною протягом робочого дня, а в деяких випадках за кілька годин.

Для того щоб забрати роботу, Вам не обов’язково приїжджати в офіс оціночної компанії, а достатньо просто замовити послугу доставки. Кур’єр доставить Вам роботу в межах міста за вказаною Вами адресою.

Звіт з оцінки для оподаткування, податкової оцінки, дійсний протягом шести місяців. Якщо термін закінчився, то роботу потрібно виконувати ще раз, але в такому випадку Вам буде зроблена знижка. На рахунок знижки дізнавайтесь у працівників компанії. До речі, зверніть також увагу на те, що якщо робота виконувалась ще раз, то вартість вашого майна може змінитися, так як ціни на ринку нерухомості постійно змінюються.

Вартість оцінки для оподаткування, податкової оцінки

Оцінка нерухомості

Оцінка квартири

         Оцінка будинку     Оцінка гаража, паркінгу

Оцінка землі

300 грн.

              400 грн.                  300 грн.

500 грн.

Оцінка нежитлової нерухомості

Оцінка приміщень

Оцінка будівель, споруд

700 грн.

1200 грн.

Оцінка автомобілів та іншого автотранспорту

350 грн.

Оцінка майна

                                       Товар

Обладнання

Від 500 грн.

Від 500 грн.

Оцінка підприємства, корпоративних прав, акцій, торгових марок та іншої інтелектуальної власності

Від 1500 грн.

 

Вартість оцінки для оподаткування, податкової оцінки, що наведена в таблиці, дійсна за умови, що майно є типовим. Якщо майно має особливі характеристики, то вартість може змінюватися.

Виконана робота із оцінки, а саме звіт з оцінки майна, має бути зареєстрованим в ФДМУ. Реєстрація є обов’язковою у більшості випадках. Про те чи потрібно у Вашому випадку реєструвати звіт, дізнавайтесь завчасно у нотаріуса.

Для кращого розуміння, що таке реєстр ФДМУ, радимо Вам прочитати статтю «Єдина база звітів з оцінки майна», та переглянути відео, в якому детально описано, що це за база (реєстр), хто має до неї доступ, та коли вона використовується.