Оцінка будівель

 Експертна оцінка будівель, споруд — все про цю послугу

оцінка будівельЕкспертна оцінка будівель, споруд проводиться для великої кількості цілей. Ця робота вирішує низку задач, які можуть виникати в сучасному світі.

Кожна людина, громадянин, ставали хоча б раз в житті власником або співвласником якоїсь будівлі чи споруди, і в неї виникало питання щодо майбутнього використання цього майна: продати чи здати в оренду, подарувати або обміняти на інший об’єкт нерухомого або рухомого майна.

Щоб зробити правильний вибір: «що ж робити з будівлею чи спорудою», яка Вам належить, і як при цьому отримати максимальну користь, потрібно обов’язково дізнатися її реальну ринкову вартість на сьогоднішній день. В вирішенні цього питання, Вам допоможе експертна оцінка нерухомості.

Експертна оцінка будівель, споруд: різноманітність такого майна

Експертна оцінка будівель, споруд потребує чіткого визначення типу цієї нерухомості. Тому перед початком такої роботи ми спробуємо розібратися які будівлі та споруди існують в світі та на ринку нерухомості України.

Визначившись із типом будівлі або споруди, нам потрібно визначити для якої мети нам потрібна оцінка, а також вартість такої роботи та строки, терміни виконання таких робіт.Також будинки та споруди поділяються на категорії за поширенням вогню, пожежною безпекою, конструктивним типом та іншим. В таблиці ми навели основну інформацію, яка стосується саме експертної оцінки майна і потрібна нам для роботи.

 

Будівлі Споруди
Цивільні: Промислові: Сільськогосподарського призначення: Суспільні: Універсальні:
Житлові: будинки, готелі, гуртожитки Промислові будівлі і споруди: цехи, склади, електростанції, майстерні Сільськогосподарські склади, ферми, елеватори Школи, лікарні, театри, бібліотеки, ліцеї, університети, дитсадки Будинки багатоцільового призначення Будинки, в яких можна змінювати розміри приміщень і їх угрупування
Нежитлові або громадські будівлі та споруди: адміністративні, комунальні, навчальні, спортивні
Типи будівель за поверховістю
Малоповерхові: до 3-х поверхів, висотою до 9 метрів Багатоповерхові: до 9-ти поверхів Підвищеної поверховості: до 16-ти поверхів Висотні: більше 16-ти поверхів, висотою понад 47 метрів

Визначившись з типом будівлі або споруди, нам потрібно визначити для якої мети нам потрібна експертна оцінка, а також вартість такої роботи і терміни виконання таких робіт.

Експертна оцінка будівель, споруд: визначення мети, тарифи і терміни виконання такої роботи

Цілі експертної оцінки:

Оцінка для нотаріуса: продаж, дарування, спадщина, обмін (міна) Оцінка для суду, вирішення судових спорів: розподіл майна, сплати судового збору, компенсація збитків, інше Оцінка для банку, іпотеки, залучення кредитних коштів, передачі майна під заставу Оцінка для пред’явлення в посольстві, консульстві, соціальній службі, інше Оцінка для бухгалтерії, прийняття управлінських рішень, цілей оподаткування, укладення договору оренди, інше

Вартість та строки виконання оцінки будівель та споруд

Оцінка житлового будинку, дачного будинку (дачі), таунхауса, включаючи прибудинкові споруди

від 1500 грн. Від 700 – 2500 грн. Від 700 – 2500 грн. Від 700 – 2500 грн. Від 700 – 2500 грн.
1-2 дні 1-2 дні 1-2 дні 1-2 дні 1-2 дні

Оцінка окремо розташованих будівель: адміністративного та громадського використання

Від 1500 грн. Від 1500 грн. Від 1500 грн. Від 1500 грн. Від 1500 грн.
Від 2 днів Від 2 днів Від 2 днів Від 2 днів Від 2 днів

Оцінка вбудованих нежитлових приміщень в будівлі

Від 700 грн. Від 1000 грн. Від 1000 грн. Від 1000 грн. Від 1000 грн.
1-2 дні 1-2 дні 1-2 дні 1-2 дні 1-2 дні

Оцінка МАФів, кіосків, ларків, магазинчиків

Від 700 грн. Від 700 грн. Від 700 грн. Від 700 грн. Від 700 грн.
1-2 дні 1-2 дні 1-2 дні 1-2 дні 1-2 дні

Оцінка цілісних майнових комплексів, оцінка комплексів будівель та споруд

Від 2000 грн. Від 2500 грн. Від 2500 грн. Від 2500 грн. Від 2500 грн.
2-3 дні 2-3 дні 2-3 дні 2-3 дні 2-3 дні

Середня тривалість виконання типової експертної оцінки будівель, споруд складає 1-2 дні. Але в основному строки виконання такої роботи встановлюються індивідуально.

Вартість оцінки типових об’єктів наведена в таблиці. На вартість також впливають такі фактори: місце розташування; кількість будівель ,споруд; площа; функціональне призначення об’єкта оцінки; та інші особливості.

Постійним замовникам оціночних послуг в нашій оціночній компанії ми робимо знижки, які обговорюємо перед початком виконання роботи. Якщо роботу потрібно виконати терміново – ми враховуємо ці додаткові побажання.

Експертна оцінка будівель, споруд в Києві, області, Україні

Ми проводимо експертну оцінку будівель, споруд як в Києві та області, так і по всій території України. В Києві ми працюємо по всіх місцевих районах: Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Святошинський, Солом’янський, Шевченківський, Подільський, Печерський, Голосіївський а також Києво-Святошинський.

Ми орієнтуємось на ринку нерухомості будівель та споруд, тому виконати оцінку будь якого майна, для нас не складатиме ніяких складнощів.

Ми відповімо на всі Ваші питання: Ви можете написати нам листа – на сайті є така можливість, для написання та відправлення нам питання, або пишіть нам на пошту. Ми зосередимо всі свої сили на вирішенні оціночних завдань та визначимо ринкову, оціночну вартість майна, нерухомості.

Години роботи та наша адреса вказані на сайті нашої компанії.