Де купити дешево в Києві квартиру

Багато хто, збирав кошти на купівлю свого власного житла. Придбати оселю в столиці ще донедавна було не всім по карману. Ціни були досить високими, так як економічна ситуація в країні була стабільною, курс гривні по відношенню до долара був нижчим втричі, а попит на квартири був постійним. Попитом користувалися квартири всіх класів: однокімнатні, трикімнатні, з ремонтом, без ремонту, економ, люкс, в новобудовах та на вторинному ринку житла.

Сьогодні, у більшості громадян, з’явилася можливість придбати квартиру в Києві за невеликі кошти! Економічна нестабільність, війна, девальвація гривні, зубожіння населення та інші негативні фактори призвели до того, що ціни «просіли» більш ніж втричі.

Попитом здебільшого почали користуватися квартири вторинного ринку, невеликих площ, які знаходяться на околиці міста. Найдешевшим житлом стали кімнати в комунальних квартирах та гуртожитках. Таке житло можна придбати від 9 000$.

Ось наприклад продається кімната в гуртожитку, в якій проведено ремонтні роботи косметичного характеру. Кімната розташована недалеко від станції метро «Святошин».

1

Ось ще одна кімната, але вже в комунальній квартирі, з косметичним ремонтом, що розташована поруч із станцією метро «Чернігівська», на вулиці Космічна. Продають цей об’єкт нерухомості за 10 000$.

2

Однокімнатну квартиру «гостинку», в будинку готельного типу, можна придбати за 18 000$. Ця квартира характеризується невеликою площею, але має свій особистий санвузол, кухню та окрему кімнату. Тобто це повноцінна квартира, але невеликої площі.

3

4

Однокімнатну квартиру можна купити за 20 000 – 22 000$. За двадцять тисяч доларів можна купити квартиру на вулиці Макаренка, ДВРЗ. Квартира потребує проведення ремонтних робіт, але ці витрати компенсуються загальною площею квартири в 32 кв.м. Мікрорайон ДВРЗ має досить непогане транспортне сполучення та постійно розвивається: забудовується новими будинками, що позитивно впливає на престижність цього мікрорайону.

5

На Борщагівці, Святошинського району, можна придбати однокімнатну квартиру з ремонтом. Квартира знаходиться на вулиці із досить високим рівнем розвитку інженерної та соціальної інфраструктури. А вартість такої привабливої пропозиції становить 22 400$!

6

Ми бачимо, що 1 кв.м такого житла становить орієнтовно 600$, так як ще в 2012 році вартість одного квадратного метру такої нерухомості становила не менше 2 000$.

Як буде змінюватися ситуація на ринку нерухомості в 2017 році поки що невідомо. Чи буде подорожчання цін на нерухоме майно в Києві, чи ціна ще більш знизиться, все залежить від економічної ситуації в країні.

Для тих хто вже вибрав собі квартиру і хоче дізнатися її точну ринкову вартість, радимо прочитати статтю «Як проводиться експертна оцінка квартири, кімнати».

Інформація щодо пропозицій із продажу житлової нерухомості була взята із сайту «Столична нерухомість».