Оцінка будинку

Експертна оцінка будинку, дачі і земельних ділянок
для всіх цілей від компанії «Хорив»

Експертна оцінка житлових і садових будинків, котеджів, таунхаусів в м. Київ:

 • для цілей оподаткування, нотаріуса, продажу для фізичних осіб – 1000 грн.;
 • для дарування, оформлення права на спадщину (перша лінія споріднення) – від 1000 грн.;
 • для пред’явлення в суді, сплати судового збору, розподілу майна, банку, посольства, страхової – від 1000 грн.;
 • оцінка на минувшу дату, «ретроспектива» — індивідуально;
 • оцінка будинку в випадку відсутності всіх документів – від 1000 грн.

Експертна оцінка житлових і садових будинків, котеджів, таунхаусів в Київській області:

 • для цілей оподаткування, нотаріуса, продажу для фізичних осіб – 1000 грн.;
 • для дарування, оформлення права на спадщину (перша лінія споріднення) – від 1000 грн.;
 • для пред’явлення в суді, сплати судового збору, розподілу майна, банку, посольства, страхової – 1000-1500 грн.;
 • оцінка на минувшу дату, «ретроспектива» — індивідуально;
 • оцінка будинку в випадку відсутності всіх документів – від 1000 грн.

Виконується така робота, якщо це типовий об’єкт, за 1 робочий день. В деяких випадках термін виконання може сягати від 3 годин до 2 днів.

Що впливає на ринкову, оціночну вартість будинку?

оцінка будинкуНа ринкову, оціночну вартість будинку впливають такі чинники:

 • Місцерозташування будинку. Цей фактор є одним із найважливіших. Будинки, що розташовані ближче до центру міста, або в елітному котеджному містечку, коштують в рази дорожче, за будинки розташовані в менш «респектабельних» районах чи населених пунктах.
 • Вартість землі. Від вартості землі залежить і вартість домоволодіння. Чим дорожче коштує земельна ділянка, тим дорожче буде коштувати і будинок, що на ній побудовано. А на вартість землі також впливає місце розташування, про що ми вже писали раніше.
 • Фізичний стан, рік побудови. Чим кращий фізичний стан будинку, тим вища його ціна. Якщо будинок побудовано в 1950 році із глини, без нормального бетонного фундаменту, то капітальний ремонт тут не допоможе. В такому випадку такий будинок буде доцільніше, із точки зору економії, просто знести і почати будувати «із нуля» новий.
 • Наявність інженерних комунікацій. Наявність електроенергії, водопостачання, системи каналізації, газифікації, робить будинок максимально комфортним для проживанням. Відсутність цих комунікацій робить навіть сучасний котедж просто «бетонною чи цегляною коробкою». Навіть підключення будинку до комунікацій, що проходять повз ділянку, сьогодні є досить затратною та складною справою.
 • Торг. Завжди можна торгуватися. Якщо будинок потрібно продати терміново, то коефіцієнт торгу може сягати -15% від загальною суми. Оцінювач при розрахунках оціночної вартості будинку, завжди враховує цю поправку.

Які документи потрібні для замовлення оцінки будинку, дачі, котеджу?

Щоб оцінити будинок, потрібно надати такі документи:

 • на право власності, тобто будь який документ, що посвідчує повне або часткове право власності на майно (свідоцтво, договір, витяг, рішення суду або інший);
 • технічний паспорт на будинок;
 • паспорт або посвідка про тимчасове проживання (для нерезидента).

Чи можна провести оцінку будинку, якщо відсутні всі документи?

Ми проводимо оцінку будинків, якщо у Вас відсутні всі документи! Вартість на такі послуги становить від 1000 грн., та в більшості випадків встановлюється індивідуально. Щоб встановити ринкову вартість такого типу нерухомості, нам потрібно надати наступну інформацію: рік будівництва, загальну площу, матеріал конструктивних елементів – тобто з чого він побудований, його адресу, фізичний стан, а також інформацію про земельну ділянку.

Потрібна послуга із незалежної експертної оцінки будинків – звертайтесь в оціночну компанію «Хорив». Ми запропонуємо Вам найкращі умови та нижчу ціну.

Деталі по телефону.

Експертна незалежна оцінка будинку і землі м. Київ, Київська область та вся Україна

Експертна незалежна оцінка будинку і землі проводиться в м. Київ, Київській області та всій Україні. Без обмежень і виключень. Ми визначаємо вартість житла у всіх селах, селищах, районах, містах і невеликих містечках нашої країни. Досконало знаємо столицю і всі райони Київської області.

Вам потрібно визначити ринкову вартість вашого будинку і земельної ділянки? Тоді це не проблема. Ми здійснимо виїзд і оглянемо Вашу нерухомість. Визначимо ступінь фізичного зносу, проаналізуємо інші параметри і визначимо із точністю, скільки коштує Ваше майно.

Наша компанія знаходиться на Подолі, тому можете легко завітати до нашого офісу і отримати якісну інформаційну допомогу. Це все безкоштовно! Хоча, якщо Вам потрібно допомогти у виборі нерухомого майна для інвестицій, то ця послуга є платною. але виконується дуже професійно.