Оцінка квартири

Экспертна оцінка квартири від оціночної компанії «Хорив»

Внизу сторінки Ви знайдете всі відповіді на питання, що актуальні в 2020 році щодо такої послуги!

Вартість робіт з експертної оцінки квартири в м. Київ:

 • оцінка квартири для продажу, обміну – 1000 грн.
 • для дарування, оформлення права на спадщину (першої лінії споріднення) – 1000-1500 грн.;
 • для пред’явлення в суді, розподілу майна, сплати судового збору – 1000-1500 грн.;
 • оцінка квартири для банку, страхування, посольства, візового центру, соціальних служб, бухгалтерії – 1000-1500 грн.;
 • «ретроспективна оцінка квартири» — вартість встановлюється індивідуально.

Вартість робіт із експертної оцінки квартир в Київській області:

 • оцінка квартири для продажу, обміну – 1000 грн.;
 • для дарування, оформлення права на спадщину (першої лінії споріднення) – 1000-1500 грн.;
 • для пред’явлення в суді, розподілу майна, сплати судового збору – 1000-1500 грн.;
 • для банку, страхування, посольства, візового центру, соціальних служб, бухгалтерії – 1000-1500 грн.;
 • «ретроспективна оцінка квартири» — вартість встановлюється індивідуально.

Строки виконання таких робіт складають орієнтовно від 3 годин до 1 дня.

Більш детально про «ретроспективну оцінку» читайте за посиланням.

Що впливає на вартість послуг із оцінки квартири?

На вартість послуг із експертної оцінки квартири або на визначення оціночної, ринкової вартості квартири впливає перш за все «мета оцінки». Від мети залежить складність роботи та відповідно ціна її може змінюватися.

Наприклад щоб оцінити квартиру для суду, оцінювачу потрібно провести огляд майна, а для цього потрібно виїхати на об’єкт, що призводить до витрат часу та коштів, тому і робота відповідно для такої цілі буде дорожчою.

Оцінка для цілей оподаткування або купівлі-продажу (для нотаріуса) зобов’язує оцінювача вносити її до «єдиної бази звітів про оцінку майна», тобто реєструвати такий звіт про оцінку квартири в єдиній базі ФДМУ. А звіт, наприклад для дарування або спадкування майна, між фізичними особами першої лінії споріднення, не потребує обов’язкової реєстрації в такій базі.

Також на вартість впливає місце розташування квартири. Оцінка квартири в м. Києві є дешевшою, адже ринок нерухомості в столиці більш насичений, тому і робота менш складна, за оцінку такої ж самої квартири наприклад в Бородянському чи Обухівському районі Київської області.

оцінка квартири 2

Що впливає на ринкову (оціночну) вартість квартири?

На ринкову або оціночну вартість квартири впливають наступні фактори:

 • Місце розташування. Об’єкти, що розташовані ближче до станцій метрополітену, парків, скверів, озер, центру міста мають дорожчу вартість. Чим ближче оцінювана квартира до центру міста, тим дорожче вона коштує.
 • Поверховість. Об’єкти на перших та останніх поверхах мають нижчу ціну.
 • Фізичний стан будинку та квартири. Не тільки фізичний стан квартири може впливати на її ціну. На вартість такого типу нерухомості також впливає і фізичний стан будинку, в якому вона знаходиться. Рік побудови, наявність капітального ремонту, стан ліфтів та їхня наявність, прибудинкова територія, паркінг, адекватність сусідів по під’їзду:).
 • Загальна площа. Тут все просто, чим більша площа – тим більша її вартість.
 • Торг. В будь яких випадках продавець та покупець може торгуватися. Торг може сягати від 5 до 15% із знаком «мінус» від вартості майна.
 • Меблі та побутова техніка. Укомплектованість квартири меблями і технікою може збільшувати вартість житла, наприклад якщо покупець буде здавати її в оренду. Якщо ж таке майно купується для власного проживання, то в більшості випадків воно замінюється.

Що отримує замовник в результаті проведення оцінки квартири?

Замовник такої послуги отримує «звіт про експертну оцінку квартири», який має бути прошитим та пронумерованим, а також скріплений підписами та печаткою виконавця, в даному випадку оцінювача і оціночної компанії.

До звіту обов’язково мають бути додані копії «ліцензій» оціночної компанії: сертифікати, свідоцтва, довідка із реєстру.

Строк дії такого звіту складає 6 місяців від дати оцінки. Дата проведення оцінки зазначається на сторінці «висновків» звіту. Також на цій сторінці міститься вся основна інформація про об’єкт, замовника, виконавця, вартість майна.

Які документи потрібні для замовлення оцінки квартири?

Для замовлення оцінки квартири в м. Києві або Київській області, потрібно надати наступні документи:

 • Правовстановлюючий документ. Це може бути свідоцтво про право власності, договір дарування, купівлі-продажу, свідоцтво про право на спадщину за законом або заповітом, заповіт, витяг нового зразку.
 • Технічний паспорт.
 • Паспорт замовника або власника.

Якщо при прочитанні вище наведеного матеріалу Вам було щось незрозуміло – пишіть нам або зателефонуйте – пошта та номера телефонів вказані на сайті.

Якщо вам потрібно оцінити декілька квартир чи більше, то ми будемо раді запропонувати Вам знижку.

Оцінка квартири і кімнати в місті Києві та Київській області, а також в інших областях країни

Оцінка квартири і кімнати проводиться в місті Києві та Київській області, а також в інших областях країни. Є у Вас, наприклад, квартира в місті Києві, що розташована в центрі міста по вулиці Велика Житомирська. А також є таке майно в місті Дніпрі, Харкові і Одесі. І Ви б хотіли визначити вартість кожного об’єкту окремо! Для цього не обов’язково звертатися до місцевої компанії Одеси чи Дніпра. Ви можете замовити цю послуг у нас!

Законодавство України не забороняє проводити послуги із визначення оціночної вартості нерухомого майна в інших містах, звісно за умови, що у Вас є пакет дозвільних документів. Звісно, що у нас є весь пакет сертифікатів і ліцензій.

Ми досить довго займаємось такою роботою і основним напрямком нашої діяльності є допомога у вирішенні судових спорів. Всі проблеми, що стосують розподілу кімнати чи квартири, вирішуються в суді за допомогою звіту про експертну оцінку житла! Отже, якщо Вам потрібна така послуга, хутчіше замовляйте її у нас.

оцінка квартири

«Питання-відповіді» щодо послуги по визначенню оціночної вартості квартир і кімнат в Україні в 2019 році

«Яка ціна оцінки квартири і кімнати в Києві, Україні?» В середньому ціна за звіт для суду (розподілу майна в суді, сплати судового збору), дарування і успадкування без реєстрації та інших цілей, коштуватиме 750-1000 грн. Для продажу або нотаріуса вартість буде іншою – 1000 грн. без урахування вартості реєстрації в електронному модулі.

«Коли потрібна реєстрація звіту про ринкову вартість квартири або кімнати» Реєстрація звіту потрібна для продажу фізичними особами, а також при даруванні і оформлення права на спадок не першій лінії споріднення. Сьогодні ціна реєстрації є платною. Експерт реєструє звіт, потім передає замовнику, а замовник звертається до нотаріуса. Нотаріус проводить перевірку реєстрації і укладає потрібний Вам договір.

«Чи потрібна така робота для дарування чи успадкування?» Так, для дарування і успадкування така робота обов’язково потрібна. Не потрібна тільки платна реєстрація звіту і тільки в тому випадку, коли дарування першої лінії споріднення. Це ж саме стосується і оформлення спадщини. Реєстрація для першої лінії споріднення не потрібна лише тому, що в даному випадку угода не оподатковується.

«Чи впливає на вартість поверховість об’єкту?» Так, інколи це може бути понижуючий фактор, а інколи навпаки. Якщо квартира розташована в центрі міста Києва, по вулиці Хрещатику, то перший поверх буде дорожчим і біль привабливішим для покупця. На першому поверсі можна відкрити магазин, ресторан тощо. Коли аналогічна ситуація із об’єктом по вулиці Петра Запорожця – він розташований на першому поверсі, то вартість його буде тільки знижуватись. Останній поверх в більшості випадків є понижуючим фактором.

«Чи потрібна реєстрація звіту для інших цілей, окрім продажу?» Ні, для всіх інших звітів реєстрація не потрібна. Хоча бувають різні нотаріуси із своїм унікальним баченням і трактуванням закону. Таких нотаріусів сьогодні є небагато, але вони існують і можуть вимагати реєстрації експертної оцінки квартири для всіх цілей, окрім продажу. В такому випадку Вам буде простіше змінити нотаріуса – це легко зробити в місті Києві чи Одесі, а от в невеликих містах, де один-дві нотаріуси – це зробити буде складніше.

«Чи впливають меблі і ремонт на вартість житла?» Звісно що впливають, адже це тільки покращує умови. В даному випадку ми розглядаємо якісні меблі і побутову техніку. Не ті меблі, що потрібно вивозити на сміттєзвалище або спалити в якомусь яру. Якщо житло укомплектоване якісною технікою, сучасними меблями, то це безумовно плюс до вартості при продажу.

«Чи можна визначити вартість долі квартири, кімнати або її частини?» Так, безумовно можна. І це досить часто практикується. Але в документі зазначається вся вартість об’єкту, а потім додатково може бути зазначено вартість ½ або ¼ частини нерухомості. Про це потрібно завчасно повідомити незалежного експерта, якщо Вам потрібно виділити частку квартири або кімнати.

«Чи можна замовити у Вас технічний паспорт на квартиру? Яка його ціна?» Так, звичайно ми виготовляємо технічні паспорти БТІ на квартири і кімнати. Вартість такої роботи коштуватиме від 1000 грн. На вартість будуть впливати і інші фактори: наявність перепланування, зміна площі та інше. Виїзд техніка проводиться по місту Києву і Київській області.

«Потрібна оцінка збитку квартири – Ви проводите таку роботу?» Така робота часто проводиться для оцінки збитку квартири після затоплення, для звернення до суду. Обов’язково отримайте Акт від Вашого ЖКГ, про огляд і встановлення причини затоплення. Цей документ є обов’язковою підставою для проведення даної роботи.

«Моя квартира розташована в Рівному або Луцьку, а Ви в Києві, чи можете Ви виготовити такий документ на відстані?» Так, це не є проблемою. Ми щоденно відправляємо готові документи в інші міста України із Києва. Це і Тернопіль, і Дніпро, і Львів, а також інші міста України, у тому числі райони Київської області.

«Скільки дійсна оцінка квартири?» Рівно півроку від дати проведення оцінки. Така дата має бути зазначеною на сторінці висновків, тому її легко знайти і перевірити.

«Чи можна оцінити вартість квартири онлайн?» Так, безумовно можна і дуже часто практикується. Нам надсилають документи по вайберу або пошті, а оплату проводять на картку банку. Ми ж в свою чергу погоджуємо всі деталі і готуємо роботу, а потім передаємо її Замовнику або надсилаємо Новою Поштою.

«Приклад такого документу? Як він виглядає?» Він схожий на типову проектну документацію. Порівнюючи із технічним паспортом БТІ, то він значно більший – це такий собі журнал, що має теоретичну частину, розрахункову і висновки, а також прикріплені додатки.

«Яка вартість в даному документі зазначається?» Ринкова вартість зазначається в такому документі.

«Оцінка квартири і кімнати – в чому відмінності даних об’єктів?» Це два різних об’єкти, що мають різну цінність і вартість. Кімната завжди буде дешевшою, адже вона не є повноцінним житлом. В комунальних квартирах Ви маєте кімнату, але кухня і туалет є спільними із сусідами. В гуртожитках схожа ситуація. А от в квартирі є власний санвузол, кухня, кімната – це житло більш дорожче і має більше переваг.

«Яка ціна одного квадратного метру житла в Києві в 2019 році?» Сьогодні 1 кв.м житла в Києві коштує 700-1000$ — це стосується вторинного ринку нерухомості в серединній і периферійній зонах містах. Ближче до центру вартість становитиме від 1000-2000$ / м2 і вище. Що стосується первинного ринку нерухомості, то вартість квадратного метру квартири в перевіреного забудовника в збудованому будинку коштуватиме від 1000 грн. і вище.

Ви не знайшли свого питання? Хотіли б дізнатися відповідь, а її тут немає? Тоді надішліть нам своє запитання на пошту або по вайберу і ми її опублікуємо, і обов’язково на неї відповімо.