Оцінка для постановки на баланс

Оцінка для постановки на балансОцінка для постановки на баланс або оцінка для внесення до статутного капіталу підприємства, потрібна фізичним і юридичним особам України. І таку роботу ми виконуємо досить часто, тому вирішили трішки про неї розповісти.

Особливо ця стаття буде актуальною для тих, хто планує замовити такого типу роботу, але навіть немає уявлення із чого розпочати. Тому уважно читайте, а потім пишіть, телефонуйте нам офіс – ми Вам допоможемо!

Виявилося, що у Вас є надлишкове майно, яке потрібно внести до статутного капіталу або поставити на баланс підприємства. В такому випадку бухгалтеру, який займається таким оформленням, потрібно мати звіт про експертну оцінку. В такому звіті буде міститися інформація щодо ринкової вартості майна, а також дата оцінки і інша доповнюючи інформація. На основі цього звіту бухгалтер може легко включити майно до активів підприємства.

Оцінка для постановки на баланс всіх типів майна – Київ, Україна

Експертна оцінка для постановки на баланс всіх типів майна проводиться в місті Києві та інших містах України. Щодо майна, яке оцінюється, то його може бути безліч типів і форм: матеріальні і нематеріальні активи, нерухомість, цінні папери, транспортні засоби, офісні меблі і техніка, спеціалізований транспорт чи обладнання, а також інше.

Для того, щоб ми мали змогу надати Вам відповідь щодо вартості послуги, підготуйте нам таку інформацію:

  • Перелік майна.
  • Основні параметри (модель, марка, площа, рік виробництва тощо).
  • Місцерозташування і тип – це стосується нерухомості.

Надішліть нам цю інформацію по телеграму або вайберу, або ж надішліть нам на електронну пошту. Ми проаналізуємо отримані дані і надамо Вам відповідь.

Ми працюємо із державними і приватними організаціями, установами. Оплату за послуги приймаємо у будь якому вигляді.

Оцінка для постановки на баланс: ціна послуги, терміни виконання, порядок дій

Скільки коштує оцінка для постановки на баланс? Середньоринкової вартості такої роботи просто не існує. Це пов’язано із тим, що кожна робота є унікальною, а отже і має свої унікальні особливості в виконанні. Тому ціна кожної такої оцінки визначається індивідуально і тільки після ознайомлення із вищевказаною інформацією (переліком майна, його параметрами).

Виконується робота в середньому від 2 до 5 робочих днів.

Якщо Вам потрібна експертна оцінка такого типу і Вас влаштовує наша цінова політика, то Вам потрібно підготувати лист із проханням проведення експертної оцінки для постановки на баланс або внесення до статутного капіталу компанії. Такий лист пишеться в довільній формі – зразок ми можемо надати.

Використовуйте наш Telegram або Viber за номером (068)-564-30-64 або пошту info@khoriv.kiev.ua, та надсилайте свої запити або замовлення щодо експертної оцінки. Ми дамо Вам максимально розгорнуту відповідь, адже ми зацікавлені, щоб Ви стали нашим постійним Замовником.