Переоцінка основних засобів, фондів підприємства

Переоцінка основних засобів, фондів підприємстваПереоцінка основних засобів, фондів підприємства в 2020 році в Україні проводиться у відповідності всіх Національних стандартів оцінки, вимог чинного Законодавства, а також інших нюансів, що будуть враховані в залежності від цілі проведення такої оцінки.

Компанія «Хорив», яка точніше є групою компаній, до складу якої входять оцінювачі багатьох напрямків (нерухомості, цінних паперів, ЦМК, автотранспорту, інтелектуальної власності тощо), має досвід і достатній рівень практики, щоб виконувати таку роботу.

В даній статті ми відповімо на головні запитання, що часто нам надсилають по вайберу, пошті, телеграму або запитують по телефону. Отож, якщо Ви бухгалтер, юрист чи керівник компанії, якій потрібно провести оцінку основних засобів або переоцінку фондів підприємства, то Ви просто зобов’язані прочитати дану статтю.

Потрібна переоцінка основних засобів, фондів підприємства? Підготуйте необхідну інформацію

Якщо Вам потрібна переоцінка основних засобів, фондів підприємства, підготуйте таку інформацію:

  • Перелік майна. Він може бути сформований у вигляді списку або у вигляді таблиці.
  • Основні параметри майна. Має бути вказаний рік придбання або рік вводу в експлуатацію, дату прийняття на баланс підприємством. Також має бути вказана інформація щодо моделі, марки техніки, повного найменування об’єкту оцінки, його розміри або інше.
  • Додаткова інформація. Якщо є інформація щодо балансової, першочергової або іншої вартості, то надайте нам цю інформацію. Якщо таке майно вже є на балансі компанії, то така інформація має бути обов’язково.

Важливо! Цю інформацію можна надати в електронному вигляді, надіславши нам її по вайберу (068)-564-30-64 або по електронній пошті info@khoriv.kiev.ua. Також потрібно надати документ на замовника такої послуги: для фізичної особи таким документом буде паспорт громадянина України, а для юридичної – витяг або виписка про реєстрацію.

Скільки коштує переоцінка основних засобів, фондів підприємства в Києві, Україні? Який порядок дій в 2020 році?

Щоб сказати, скільки коштує переоцінка основних засобів, фондів підприємства в Києві, Україні, потрібно побачити повний перелік оцінюваного майна із основною інформацією, про яку ми писали вище.

Кожна робота із оцінки або переоцінка основних засобів є унікальною і завжди має свої особливості. Не буває такого, щоб було дві схожі роботи, тому вартість і терміни завжди визначаються індивідуально.

Порядок дій для замовлення такої послуги в 2020 році:

  • Крок 1. Ви передаєте інформацію, про яку ми писали вище. На початковому етапі буде достатньо переліку майна, щоб ми погодили із Вами ціну послуг із оцінки і строки виконання.
  • Крок 2. Якщо Вартість наших робіт, а також терміни виконання Вас задовольнили, то ми укладаємо із Вами договір. Можемо додатково запросити необхідну інформацію для проведення оцінки.
  • Крок 3. Виконуємо роботу і передаємо її Замовнику. Підписуємо акт приймання-передачі виконаних робіт і обмінюємось необхідними документами.

Оплата робіт здійснюється у будь якому вигляді.

Якщо Вам потрібна професійна незалежна експертна оцінка майна, то компанія «Хорив» Вам допоможе у вирішенні такого завдання. На листи та повідомлення відповідаємо щоденно!