Техпаспорт БТІ

Техпаспорт на будинок, квартиру, будівлю, приміщення в Києві

ТехпаспортПотрібно замовити техпаспорт на будинок, квартиру, будівлю, нежитлове приміщення чи гараж? Потрібно це зробити в Києві чи області? Тоді компанія «Хорив», як незалежний експертний центр, виконає таку роботу.

У нас особливий і дбайливий підхід до кожного замовника. Ми цінуємо кожне звернення, наші відносини, наш авторитет і партнерство. Окрім того, що ми надаємо послуги для фізичних і юридичних осіб, ми також тісно співпрацюємо із нотаріусами, юристами і адвокатами, забудовниками і будівельними компаніями, ріелторами і агентствами нерухомості.

Серед наших партнерів і постійних клієнтів є державні корпорації, установи, організації і підприємства.

Якщо Вам потрібен не тільки технічний паспорт на житло чи приміщення, а також потрібна і експертна оцінка нерухомості, то ми із радістю Вам надамо весь комплекс послуг.

Техпаспорт на будинок

Техпаспорт на будинок включає в себе виготовлення технічної документації БТІ на житлові, садові чи дачні, котеджні будинки. Сюди також відносяться дуплекси і таунхауси. Ми добре орієнтуємося в місті Києві, а також в Київській області, що дає змогу виконувати таку роботу у всьому регіоні Київщини.

У Вас був старий будинок, на місці якого ви вже звели новий. Відповідно документи старого зразку вже не актуальні, адже вони не відображають реальну ситуацію. Вам потрібно узаконити таке самовільне будівництво, а для цього Вам потрібно замовити технічний паспорт БТІ на житловий будинок. Виконуватися така робота може від одного до десяти робочих днів.

Техпаспорт на квартиру

Ви продаєте нерухомість і Вам потрібен техпаспорт на квартиру? Тоді ми із радістю виконаємо дану послугу швидко, за максимально доступні кошти. Потрібна ще й оцінка квартири? Тоді в комплексі виконаємо всі ці роботи, ще й запропонуємо вигідну знижку.

Якщо у Вас не було перепланувань, а площа відповідно залишилася без змін і у Вас є старий технічний паспорт, то новий документ ми зробимо за один робочий день.

Окрім технічного паспорту БТІ на квартиру, ми також розробляємо таку документацію на кімнати в комунальних квартирах і гуртожитках всіх видів. Здійснюємо виїзд на правий і лівий беріг Києва, Київської області.

Техпаспорт на приміщення чи будівлю

Ви власник комерційної нерухомості і Вам потрібен техпаспорт на приміщення чи будівлю? Ми розробляємо таку документацію і проводимо інвентаризацію офісів, магазинів, торгових приміщень, складів, будівель і споруд адміністративного, офісного, виробничого і інших типів.

Ми допоможемо Вам узаконити перепланування, ввести в експлуатацію, приватизувати чи продати майно. Виготовляємо технічні паспорти БТІ на приміщення і будівлі в Києві, а також в області. Розробляємо тех. документацію для всіх цілей.

Ми також проводимо оцінку збитків, що можуть бути завдані у результаті фізичного і природного втручання. Наші звіти завжди мають вагомий внесок при розгляді судових справ, вирішенні судових спорів.

Скільки буде коштувати техпаспорт БТІ в Києві чи області?

Техпаспорт БТІ в Києві чи області (на житло, квартиру, гараж, будинок тощо) буде коштувати від 700-1000 грн. і вище. Все залежить від складності виконання такої роботи, швидкості і терміновості підготовки технічного паспорту.

Якщо потрібен виїзд техніка, то вартість такої послуги встановлюється додатково. Зрозуміло, що на вартість виїзду впливає відстань, що приводить до витрат часу і пального. Виїзд по Києві буде дешевшим, чим візит техніка в Обухів чи Васильків.

Для точного встановлення вартості роботи, надайте експертам всю необхідну інформацію. Розкажіть про мету замовлення такої роботи і особливості нерухомого майна.

Для швидкого виготовлення техпаспорту, підготуйте необхідні документи заздалегідь

Для того, щоб наші фахівці мали змогу якісно і швидко виготовити техпаспорт БТІ на квартиру чи житловий будинок, підготуйте необхідні документи заздалегідь.

Основний документ – це правовстановлюючий. Це може бути свідоцтво про право власності на майно, договір дарування чи міни, свідоцтво про право на спадщину, договір купівлі-продажу чи витяг, довідка або інший схожий документ.

Паспорт і коди надає фізична особа. Якщо замовник і власник юридична особа, то це маю бути виписка або свідоцтво про реєстрацію.

Якщо у замовника є технічний паспорт старого зразку, то його бажано теж надати.

Зверніться до компанії «Хорив» і отримайте високоякісні послуги в 2019 році.