Оцінка основних засобів

Оцінка основних засобівКомпанія «Хорив» має багатолітній досвід з оцінки основних засобів підприємства, що є одним із напрямків незалежної оцінки. Щоб виконати роботу такої складності, мало буде елементарних знань і кількох місяців чи року практики в експертній оцінці. В штаті нашої компанії працюють фахівці з багаторічним досвідом оцінка майна, оцінки нерухомості та інших активів. Тому ми виконаємо таку роботу без проблем.

Оцінка основних засобів або фондів підприємства є роботою досить не типовою. До ОЗ може входити різноманітне майно: обладнання і машини, автомобілі і інші транспортні засоби, нерухомість, акції, цінні папери, корпоративні права, майно інших підприємств.

Необхідність оцінки основних засобів виникає у випадках:

  • їх продажу або списання;
  • постановки на баланс підприємства;
  • страхування основних засобів;
  • передачі основних засобів у вигляді застави;
  • переоцінки основних засобів;
  • для МСФЗ;
  • для банку;
  • для суду.

Бувають ще інші випадки, коли потрібна така послуга, наприклад для прийняття управлінських рішень. Ми навели найбільш поширені цілі такої роботи, які насправді сьогодні актуальні в м. Києві і Україні.

Терміни і вартість послуги із оцінки основних засобів

Терміни виконання робіт з незалежної оцінки основних засобів підприємства, їх об’єм і вартість напряму залежать від первісної вартості основних засобів, дати введення їх в експлуатацію і, власне, їх найменування.

Вірно сформульований запит на оцінку, з переліком основних засобів згідно викладених вище вимог, дасть можливість якісно та в короткий термін здійснити експертну оцінку.

Незалежно від рівня складності, роботи виконуємо з однаковою відповідальністю, будь це оцінка комп’ютерної техніки чи меблів у невеличкому офісі підприємства, чи експертна оцінка проводиться на великому промисловому об’єднанні. Звертайтеся в компанію «Хорив», і ми запропонуємо Вам найкращі варіанти співробітництва!

В чому складність послуги «оцінка основних засобів»

По перше, досить складно на перший погляд визначити вартість і складність, адже оцінка основних засобів або переоцінка основних засобів є такою роботою, де диявол криється в деталях.

Наприклад нам потрібно надати інформацію щодо вартості і термінів виконання Нам надсилають дані щодо майна ОЗ, їх перелік і найменування кожної одиниці, їхню первісну вартість, дату введення в експлуатацію. Ми ж в свою чергу, проаналізувавши список, дійшли висновку, що це типове майно: автомобілі, комп’ютери, сільськогосподарське обладнання. А вже при розрахунках, коли більш детально ознайомились із оцінюваним майно, з’ясувалось, що моделі комп’ютерів 1995 років, а с/г обладнання – 1970 років виробництва. Тобто більшу половину основних засобів вже не має на ринку. Ось тут і виникають складнощі.

Тому коли Ви хочете, щоб Вам сказали точну ціну послуги, завчасно надішліть детальний список оцінювачам для ознайомлення та вивчення інформації.