Оцінка зелених насаджень: дерев, садів, виноградників тощо

Оцінка зелених насаджень (3)

Оцінка зелених насаджень: дерев, садів, виноградників, кущів, а також багаторічних насаджень приватних будинків, а також багато іншого, що може відноситись до такої групи майна, є важливою і потрібною послугою.

Насамперед, нашими замовниками частіше за все є саме фермерські господарства і приватні фермери, що займаються аграрним напрямком діяльності: вирощують технічні і зернові культури, бобові, займаються виноградарством і садівництвом, а також іншим.

Рідше за послугою по визначенню ринкової вартості дерев, кущів чи інших зелених насаджень, є приватні фізичні чи юридичні особи.

Це напрямок оцінки є досить специфічним і складним. Потрібно добре орієнтуватися в тонкощах такої роботи, знати всі деталі, що можуть ховатися в кожній роботі. Наш досвід дає змогу проводити такі роботи і надавати такі послуги в Києві, Україні, а також в інших областях нашої країни.

Скільки коштує оцінка зелених насаджень? Чи є середня вартість таких послуг?

Скільки коштує оцінка зелених насаджень? Чіткої відповіді щодо середньої вартості просто не існує! Всі роботи мають абсолютно різний рівень складності, відмінний об’єм та тонкощі виконання. В одній роботі потрібно визначити вартість 20 садових дерев (яблунь, груш, персиків тощо), а в іншій потрібно визначити оціночну вартість 25 га виноградників.

Дуже часто буває так, що Замовник звертається за оцінкою виноградинку чи саду, а під цим має на увазі весь комплекс підприємства. Тобто окрім кущів і дерев, туди також можуть входити системи автоматизованого поливу або меліоративні, зрошувальні системи, будівлі і інвентар, техніка та інше. Тому щоб не було непорозумінь, ми просимо спочатку надати нам перелік майна, яке потребує оцінки, а вже потім називаємо ціну роботи.

Також потрібно враховувати витрати на виїзд для огляду майна. Інколи приходиться виїжджати в інший куточок країни. Так, ми без проблемо визначаємо вартість майна в Херсонській, Одеській, Миколаївській, Закарпатській чи в інших областях України. Але витрати на пальне та інше, ми враховуємо при формуванні рахунку на послуги.

Потрібна точна відповідь щодо вартості і термінів виконання даної експертної оцінки зелених насаджень в Україні? Підготуйте стислий або розгорнутий перелік майна, що потребує оцінювання і ми надамо Вам чітку відповідь щодо ціни роботи і строків виконання! Запит можна надіслати по вайберу (068)-564-30-64 або по іншим контактним даним, що вказані на цьому сайті.

Оцінка зелених насаджень (2)

Коли може знадобитись експертна оцінка зелених насаджень в Україні? Які інформація потрібна експертам для замовлення такої послуги?

Коли може знадобитись експертна оцінка зелених насаджень в Україні? Цілей в такої роботи може бути безліч: передача під заставу в банк або для отримання кредитних коштів від фінансових установ, банків; внесення до статутного капіталу або фонду підприємства; для переобліку чи суду, а також в інших випадках.

Які відомості потрібно підготувати для замовлення даної послуги? Надайте нам всі можливі дані, що є у Вас в наявності: перелік майна, його опис, баланс із бухгалтерського обліку, документ на замовника, правовстановлюючі документи.

Надаємо консультації щоденно! Працюємо без вихідних! Наш графік роботи вказаний на сайті. Будемо раді запропонувати Вам тільки вигідні умови співпраці.

Радимо також Вам наступні статті: «Оцінка землі» та «Оцінка корпоративних прав»