Оцінка нерухомості Київ, Україна: ціна, терміни, замовити оцінку

Оцінка нерухомостіНезалежна експертна оцінка нерухомості є послугою потрібною. Із оголошенням незалежності України, цей напрямок стрімко розвивався і набирав «індивідуального відтінку» паралельно із розвитком ринку нерухомості. З’явилася можливість укладати договори купівлі-продажу, обмінюватися майном, дозволили приватизовувати квартири та інше. Разом із цим виникала потреба в такій послузі.

Враховуючи також останні зміни, щодо запровадження роботи нових модулів (майданчиків), ми вирішили розкрити всі головні аспекти такої роботи і більш детально її розглянути, подивитись на неї «під мікроскопом»: «скільки коштує?», «яка ціна?», «де замовити?», «які список документів готувати?», «хто виконує?», «чи є державна експертна оцінка?», «яка вартість визначається?», «чи можна занизити вартість майна?», а також багато іншого.

Важливо! Якщо Ви зареєстрували оцінку в електронному реєстрі, в «Єдиній базі даних звітів про оцінку майна» і Вас не влаштував результат, бо була завищена ринкова вартість Вашого майна, тоді Вам до нас! Якщо Вам необхідна мінімальна оцінка для цілей оподаткування, незалежна експертна оцінка квартири, житлового будинку, дачі, садового будинку і земельної ділянки, паю, кімнати, гаражу, нежитлового і комерційного приміщення, будівлі, то Вам потрібно надіслати нам по вайберу 098-838-53-32 основні параметри Вашого майна.

Як проводиться оцінка нерухомості в Україні в 2022 році?

ФДМУ і урядом України було внесено зміни до законодавства, що регулює оціночну діяльність в країні. Було створено умови для роботи майданчиків, щоб унеможливлюють заниження ринкової вартості нерухомого майна.

Як було раніше? Нотаріус, ріелтор чи оцінювач, що приймають участь в операціях із нерухомістю, пропонували учасникам угоди (продавцю і покупцю) заощадити кошти за рахунок того, що вартість об’єкту продажу буде знижено і відповідно буде сплачена мінімальна сума податків до бюджету країни.

Чи хтось відмовлявся від такої пропозиції «заощадити кошти»? Звісно, що тих хто відмовився заощадити, було дуже мало. В результаті ми отримували: зловживання із сторони експертів, укладення договорів купівлі-продажу за фіктивними цінами, недонадходження до бюджету колосальних коштів (а це не побудовані школи, дитячі садки, дороги і інша соціально-інженерна інфраструктура).

Відповідно із введенням в роботу нових майданчиків або модулів, унеможливлюється заниження ринкової вартості квартир, житлових і садових будинків, земельних ділянок, а також іншої житлової і комерційної нерухомості.

Як проводиться оцінка нерухомості в 2022 році в Україні? Замовник передає повний пакет документів до оціночної компанії. Документи приймаються в роботу, може додатково укладатися договір. Експерт готує звіт, передає на реєстрацію до нового модуля (майданчика), який підтверджує або заперечує відповідність встановлених даних щодо ціни майна.

Якщо результати звіту були відхилені, то робота виправляється і подається на повторну реєстрацію. Якщо наступного разу вже помилок чи невідповідностей виявлено не було, то звіту присвоюється персональний ідентифікаційний номер. Робота друкується, скріплюється, нумеруються сторінки, виконавець ставить свій підпис і печатку. Замовник отримує готовий звіт про експертну грошову оцінку і оформлює угоду в нотаріуса.

Зверніть увагу! Реєстрації оцінки потрібна у разі нотаріальних операцій із нерухомістю, що знаходиться у власності фізичних осіб: для дарування чи успадкування, укладення договору купівлі-продажу. У випадку визначення ринкової вартості для пред’явлення в суді чи бухгалтерії, для продажу майна юридичною особою, вирішення особистих задач чи для інших цілей, все залишилось без змін.

Скільки коштує оцінка нерухомості в Україні в 2022 році? Яка ціна таких послуг?

Із введенням нових змін, оцінка нерухомості в Україні в 2022 році стала дорожчою. Зросла відповідальність перед виконавцем. Експерт вже не може, як це було раніше, давати гарантію у встановленні певної вартості у звіті. А також він зобов’язаний звести до мінімуму всі ризики, що обумовлено аргументуються збільшенням вартості послуг.

  • Оцінка квартири для нотаріуса коштує 1500 грн. Не важливо чи це окремо розташована кімната в гуртожитку чи комунальній квартирі, чи то квартира або її частка. На вартість такого об’єкту впливатиме: його розташування (місто, периферія чи область), загальна площа, фізичний стан і рік будівництва (новобудова, «сталінка», «хрущівка» чи інше), поверховість.

 

  • Оцінка землі коштує також 1500-3000 грн. Все залежить від унікальних особливостей земельної ділянки: функціональне призначення (комерційне використання, ОСГ чи будівництво, садове товариство чи ведення товарного сільськогосподарського виробництва), місця розташування, площі – це може ускладнювати роботу, що вплине на збільшення вартості послуг. На грошову оцінку землі впливають такі параметри: цільове призначення, наявність і доступність комунікацій (вода, електрика, газ, централізоване опалення, каналізація), під’їзд та його вигляд (асфальтований чи грунтовий), геометрична форма і рельєф поверхні.

 

  • Оцінка житлових будинків вартує 1500 грн. Якщо Вам потрібно оцінити житловий будинок і земельну ділянку, то вартість буде орієнтовно становити 1200 грн. за один об’єкт.

 

  • Оцінка гаражів для цілей оподаткування, тобто для нотаріуса, вартує 1500 грн. На складність і вартість роботи, а також і самої ринкової вартості такого майна, впливають наступні характеристики: матеріал конструкції (цегляна чи бетонна капітальна будівля, металевий гараж, паркомісце надземне чи в підземному паркінгу), загальна площа, наявність додаткових приміщень (оглядова яма чи підвал, погріб), місце розташування, наявність інженерних комунікацій, вентилювання, охорони.

 

  • Оцінка нежитлових приміщень і будівель є послугою складнішою, тому і вартість такого звіту буде коштувати від 2500 грн. і вище. Потрібно добре вміти визначити ступінь фізичного зносу нежитлового приміщення чи будівлі, добре орієнтуватися на ринку оренди і продажу такого майна, адже оцінка проводиться орендним і порівняльним підходами. Рідко може визначатися витратним, але це відбувається за відсутності адекватного ринку пропозицій щодо продажу схожих аналогів (це досить актуально для маленьких населених пунктів: сіл, селищ, містечок).

Які терміни виконання оцінки нерухомості і скільки діє такий звіт?

Оцінка нерухомості для цілей оподаткування або для нотаріуса (купівлі-продажу та іншого нотаріального оформлення), виконується здебільшого за один робочий день. Інколи звіт може бути готовим за кілька годин, якщо замовнику він потрібен терміново, а в оцінювачів є можливість прискорити процес в роботі. Якщо кількість об’єктів більше одного або це майновий комплекс, то терміни виконання можуть збільшуватися.

Скільки діє звіт про експертну оцінку майна? Ми вже писали про це не один раз, раніше підготували навіть окрему статтю (читайте тут), щодо терміну дії звіту, його вигляду, юридичної сили та багато іншого, тому радимо Вам її прочитати. Але якщо Вам важко переходити за посиланням, то дамо відповідь ще раз: «шість місяців».

Оцінка нерухомості Київська область

Як замовити оцінку нерухомості в Києві і Україні? Які потрібні документи?

Вам потрібна незалежна експертна грошова оцінка нерухомості Київ, Київська область чи в іншому місті України? Тоді ми запропонуємо Вам декілька варіантів замовлення:

«Он-лайн». Ви користуєтесь Viber, Telegram або E-mail? Тоді у Вас є можливість замовити таку роботу не виходячи із будинку або не виїжджаючи до нашого офісу. Заходьте до сторінки «контакти», вибирайте наші контактні дані і джерело передачі інформації: електронна пошта чи вайбер, телеграм. Надсилаєте нам копії або фото документів, а ми надаємо Вам номер картки банку, на який потрібно внести аванс у розмірі половини повної вартості роботи. Наприклад, оцінка квартири коштує 1500 грн., ви надіслали нам копії документів і перерахували 750 грн. на картку, а на наступний день отримали готовий документ і сплатили залишок в розмірі сімсот п’ятдесяти гривень.

 «В офісі» або «вживу». Ви дуже консервативна людина і не дуже довіряєте різноманітним компаніям чи організаціям? Правильно! Тоді краще завітати до нашого офісу. Ми знаходимось поруч із «Контрактовою площею», на Подолі. Біля будівлі, де розташований наш офіс, є доступні місця для паркування автомобіля. А для тих, хто користується метрополітеном, автобусом чи трамваєм, є можливість приїхати до нас із максимальною зручністю, адже ми розташовані відразу біля зупинки «Вознесенський узвіз», поруч із «Воздвиженкою».

Які потрібні документи для замовлення оціночних послуг в Україні? Цей список для всіх об’єктів майже однаковий.

Документи для оцінки житлового і комерційного майна (квартир, кімнат, будинків і котеджів, гаражів, офісів, складів, магазинів, будівель, інженерних комунікацій і споруд):

  • Право власності. Тобто це той документ, що підтверджує Ваше право приватної власності (повне чи часткове – це не важливо) на нерухоме майно.
  • Технічна документація. Це може бути технічний паспорт БТІ, різноманітна технічна документація чи довідка, в якій міститься інформація щодо проектування, типу конструкцій, площі приміщень та іншого.
  • Посвідчуючий документ. Це може бути картка нерезидента, посвідка про тимчасове проживання в Україні, паспорт громадянина країни, виписка на юридичну особу (ТОВ) чи фізичну особу підприємця (ФОП), інший схожий документ.

Документи для оцінки земельних ділянок:

  • Право власності. Найчастіше це Державний Акт або Свідоцтво про право власності. Інколи це може бути інформаційна довідка (нового зразку) чи договір, тощо.
  • Паспорт або виписка про реєстрацію. Все аналогічно пункту «посвідчуючий документ», що приведено вище.

Вам не обов’язково мати оригінали. Підготуйте копії – їх буде достатньо. Завіряти нотаріально копії документів не потрібно.

Експертна оцінка нерухомості для нотаріуса, суду, бухгалтерії, особистих цілей

Ми звертаємо Вашу увагу на те, що оцінка нерухомості потрібна не тільки для нотаріуса чи оформлення продажу чи купівлі, приватизації, обміну чи інших нотаріальних операцій. Досить часто така експертиза нерухомості потрібна для розділу майна (ще називають «для вирішення судового спору»), сплати судового збору (часто потребується при оформленні спадщини через суд), для іпотечного кредитування чи під заставу, при збитках (після затоплення, пожежі чи іншого стихійного лиха, надзвичайної ситуації), для бухгалтерії (постановка на баланс, документального оформлення надлишкового майна, продажу та іншого).

Часто буває так, що власник майна хоче передати його в оренду (тимчасове до довгострокове користування) або продати, а вартості оренди чи ринкової ціни він не знає. Тоді Ви можете замовити «висновок про ринкову вартість» або «оціночний акт щодо нерухомого майна». Вартість такої роботи складатиме від 1500 грн.

Оцінка нерухомості Україна

Незалежна грошова оцінка нерухомості Київ, Київська область, Україна

Компанія «Хорив», що є експертом із угод і операцій на ринку нерухомого майна, проводить оцінку нерухомості в місті Київ, Київській області та по території країни. Фахівці компанії мають багаторічний досвід такої діяльності, що дає змогу здійснювати таку роботу в будь якому населеному пункті України. Ми забезпечені власним транспортом, що дає можливість бути мобільними і здійснювати виїзди в будь яку «точку» нашої держави.

«Оцінка нерухомості Київ». Наш основний офіс розташований в місті Києві, в самісінькому історичному і духовному центрі столиці – на Подолі. Ми мобільно виїжджаємо на об’єкт в будь який район міста: Дніпровський чи Голосіївський, Печерський чи Дарницький, Шевченківський чи Києво-Святошинський, Деснянський чи Солом’янський, Святошинський чи Подільський район. Правий чи лівий берег – це для нас не принципово. Оглянемо і визначимо вартість вашої квартири в мікрорайонах: Оболонь, Центр, Старе місто, Голосієво, Печерськ, Святошино, Троєщина, Лук’янівська, ВДНГ, Теремки, Борщагівка, Житомирська чи Академмістечко, Поділ, Солом’янка, Севастопольська площа, а також в інших житлових масивах столиці.

«Оцінка нерухомості Київська область». Більшість наших експертів живуть за містом, тому добре знають Київську область. Ми проводимо виїзди у всі райони регіону, у всі міста і селища міського типу: Баришівку, Васильків, Глеваху, Бровари, Бориспіль, Тетіїв, Білу Церкву, Узин, Кагарлик, Яготин, Сквиру, Таращу, Богуслав, Ірпінь, Бучу, Гостомель, Миронівку, Бородянку та інші населені пункти. Потрібна оціночна вартість чи експертиза нерухомості в Київській області? Тоді Вам до нас.

«Оцінка нерухомості Україна». Ми досконально вивчаємо, аналізуємо і досліджуємо кожен населений пункт України. Ми маємо фрілансерів у всіх великих містах: Львові, Києві, Дніпрі, Одесі, Кривому Розі, Ужгороді, Вінниці, Тернополі, Луцьку, Івано-Франківську, Житомирі, Рівному, Хмельницьку, Кропивницькому, Херсоні, Миколаєві, Чернігові і Чернівцях. Ми знаємо скільки коштує «старенька хатка» чи пай в вашому селі, регіоні, області чи містечку. Надайте нам необхідні відомості і ми проведемо розрахунки із ювелірною точністю.

Потрібна «мобільна» і якісна, а головне дешева (тобто доступна в ціні) експертна оцінка, тоді ми чекаємо на Ваш запит чи телефонний дзвінок.