Оцінка комунікацій

Оцінка комунікацій. Що це за послуга?

оцінка комунікаційВсе більшої популярності та актуальності, серед замовників оціночних послуг, набуває оцінка комунікацій. Що це за послуга, скільки вона коштує та в яких цілях вона потрібна – про це та інше далі в нашій статті. Отож рухаємось далі.

Оцінка комунікацій – визначення сертифікованим оцінювачем реальної ринкової вартості комунікацій (системи каналізацій, водопроводу, опалення та іншого) з урахуванням їх стану та інших факторів, що можуть вплинути на їхню вартість, а також із дотриманням вимог законодавства України та Національних стандартів оцінки.

Найчастіше таку послугу замовляють для передачі такого майна на баланс міста. Також така робота використовується у разі спірних випадків (компенсації витрат за проведення комунікацій різного виду) та для інших цілей.

Вартість оцінки комунікацій та документи для замовлення

Вартість на послугу із оцінки комунікацій встановлюється індивідуально – все залежить від складності та об’ємів роботи. Для отримання більш детальної відповіді щодо вартості послуг, бажано надати оцінювачу документи по комунікаціях.

Які документи потрібні для проведення такої оцінки? Для почтаку потрібно встановити повне або часткове право власності на майно, до якого відносяться комінкації, що будуть оцінюватися. Наприклад якщо це система водопроводу чи електрифікацій приватного житлового будинку, то в такому випадку потрібен правовстановлюючий документ на будинок (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу та інше). Якщо наприклад комінкації проходять по земельній ділянці – то в такому випадку потрібні документи щодо права власності на землю (державний акт чи витяг, або інший документ).

Також бажано надати документи щодо вартості комунікацій, які встановлювалися: наприклад квитанції, чи торговий чек на придбане майно, чи договір або кошторис із даними щодо витрат на проведення комунікацій або їх придбання (труб, кабелю та іншого).

Необхідною інформацією для встановлення ринкової вартості комунікацій буде також їхня основна характеристика: діаметр та довжина труби, тип кабелю, кількість колодязів та іншого.

Де можна замовити оцінку комунікацій?

Замовити оцінку комунікацій можна в будь якій оціночній компанії, яка має всі дозвільні документи. Перевірити відповідність всіх документів оціночних компаній можна скориставшись сайтом ФДМУ.

Проводити оцінку всіх видів комунікацій можуть оцінювачі, які мають кваліфікаційне свідоцтво оцінювача із спеціалізацією 1.1, яка надає право проводити оцінку нерухомості.

Якщо Вам потрібно замовити таку послугу в Києві – звертайтесь в нашу компанію, яка має значний досвід в оцінюванні такого майна. Про всі деталі оціночних послуг дізнавайтесь в нашому офісі – телефонуйте нам або пишіть на пошту або вайбер. Завжди раді вам допомогти та запропонувати найкращі умови.