Оцінка акцій

Оцінка акцій. Оцінка вартості акцій

Оцінка акцій або оцінка вартості акцій – це одна із тих робіт, що є найбільш складною в сфері оціночної діяльності. Окрім того, що експерт має мати відкритим другий напрямок оціночної діяльності в сертифікаті, так його досвід повинен бути досить високого рівня.

оцінка акцій

Не дивно, що таку роботу виконує не велика кількість компанії. Якщо ще в Києві чи інших великих містах України, таку роботу замовити простіше. То в області або в регіоні, замовити її майже не реально.

Ми ж, як справжня професійна і незалежна оціночна компанія, виконуємо роботи всіх напрямків, всіх видів складності. Компанія «Хорив» має в штаті фахівців, що мають всі відкриті напрямки і спеціалізації, що звісно дозволяє нам оцінювати всі види цінних паперів.

Отже, в даній статті ми розглянемо основні питання і дамо на них відповіді. Якщо Вас цікавить ціна оцінки акцій в Києві чи Україні, а також інші відомості – читайте дану статтю.

Радимо Вам корисну статтю: «Оцінка корпоративних прав»

Якщо Вам потрібна оцінка акцій або інших цінних паперів (векселів, облігацій тощо), то підготуйте наступну інформацію

Якщо Вам потрібна оцінка акцій для суду, продажу, викупу контрольного пакету, додаткової емісії чи для сквіз-ауту, то Вам необхідно підготувати наступну інформацію:

  • Фінансова звітність.
  • Баланс підприємства.

Після досконалого вивчення наданих відомостей, для подальшого проведення оцінки вартості акцій, нам можливо знадобляться розшифровки деяких строк балансу.

Після погодження вартості і строків, а також інших деталей послуги, ми готуємо рахунок і договір. Потім узгоджуємо його із Вами, тобто із замовником. Підписуємо і приступаємо до виконання даної роботи. Якщо оплата відбувається в готівковій формі, то договір можемо не укладати – це все за бажанням замовника.

Радимо також прочитати: «Оцінка основних засобів»

Скільки коштує оцінка акцій в м. Київ, Україні

Сказати скільки коштує оцінка акцій в м. Київ, Україні, дуже складно. Адже на практиці кожен пакет акцій має свої унікальні особливості. На вартість може впливати багато факторів: скільки міститься майна на балансі підприємства, котируються акції чи ні, є доступ до фінансової звітності чи немає, для якої цілі потрібна оцінка вартості акцій і так далі.

Тільки після того, як ми отримаємо всю необхідну нам інформацію, ми дамо Вам чітку відповідь щодо вартості! Звісно, що ми будемо раді запропонувати Вам тільки кращі умови.

Ми визначаємо вартість цінних паперів, акцій, облігацій, векселів та іншого, як в місті Києві, так і в інших населених пунктах України! Звертайтесь до нас і Ви отримаєте сервіс вищого рівня.