Експертна оцінка дачі, дачної ділянки

Експертна оцінка дачі, дачної ділянки сьогодні потрібна для вирішення великої кількості цілей та проблем: чи то купівля, чи то продаж або ж дарування чи успадкування, можливо розподіл майна при розлученні, отримання кредитних коштів під заставу. У всіх цих цілях потрібна незалежна оцінка.

Робота із оцінки потрібна Вам перш за все для того, щоб знати скільки коштує ваше майно, а вже потім для сплати податків, судового збору, мита та іншого. Така робота може бути зареєстрованою в ФДМУ, підписаною виконавцем-оцінювачем, який має дозвільні документи на проведення та надання таких послуг та скріплена печаткою, а також прошнурована (прошита).

Експертна оцінка дачі, дачної ділянки, якщо не має документів

Експертна оцінка дачі, дачної ділянки може бути проведеною в випадку, коли у замовника немає документів на цю нерухомість: пред’явлення в суді, вирішення спорів: при розлученні, судові, розподілі через суд або мирно між зацікавленими сторонами, сплати судового збору при оформленні спадщини, а також для власних потреб.

Для отримання такої форми звіту (він буде називатися «висновок про вартість майна (консультаційна робота)») Вам потрібно надати основну інформацію щодо оцінюваного об’єкту, в нашому випадку садового будинку та садової ділянки: площа житлова та загальна, місцерозташування об’єкту – адреса та інше. Якщо є фотографії нерухомого майна, то це буде також додатковою інформацією по визначенні типу та стану майна.

Всі відомості щодо оцінюваного майна можна надіслати на вайбер, пошту або продиктувати по телефону, або надати по приїзду в наш офіс.

Експертна оцінка дачі, дачної ділянки: основні деталі цієї роботи

Експертна оцінка дачі, дачної ділянки становить таку вартість (станом на серпень цього року): 400-800 грн. за оцінку садового будинку, дачі та 500-грн. за ділянку, якщо ж ділянка та будинок разом, то вартість може бути знижено.

Виготовляється така робота за один день, якщо це типове майно, якщо ж ця нерухомість має індивідуальні характеристики, то виконання такої послуги може бути від одного до двох днів.

Замовити роботу з оцінки Ви можете в режимі онлайн: скинувши документи на вайбер або пошту, та надіславши на номер картки або розрахунковий рахунок аванс в розмірі п’ятдесят відсотків від повної суми. Також можна замовити даний вид робіт приїхавши до нашого офісу на Подолі.

Для отримання більш детальних відомостей щодо такого виду експертної незалежної оцінки нерухомого майна – зверніться в нашу компанію «Хорив» — написавши на вайбер або «електронку», або ж зателефонувавши на один із мобільних, що вказані на нашому сайті оціночної компанії.