Оцінка електромобілів, електрозаправок та електрозарядок

Оцінка електромобілів, електрозаправок та електрозарядокОцінка електромобілів, електрозаправок та електрозарядок, все частіше замовляється громадянами і юридичними особами в Києві, Україні. До нашої компанії звертається велика кількість замовників із проханням визначити ринкову вартість електричних автомобілів та обладнання для їхнього обслуговування, тому ми і вирішили підготувати цю статтю.

В Україні щоденно збільшується кількість автомобілів із електроприводом, що мають батарею і певний запас ходу від заряду. Найчастіше їх ввозять із США, а також із країн Європи. Рідше купують в офіційних продавців. Користуються попитом такі транспортні засоби даного типу: Hyundai IONIQ, Audi e-tron, Renault ZOE, Hyundai Kona Electric, Jaguar I-Pace, Chevrolet Bolt, Nissan Leaf, BMW i3, Tesla Model, Citroen C-Zero та інші бренди.

Кожен із цих автомобілів має свої модифікації, а також найважливіше – свій певний запас ходу. Відстань, яку може проїхати електромобіль, залежить перш за все від типу батареї. На запас ходу також можуть впливати такі фактори як: погодні умови, швидкість їзди, завантаженість ТЗ, повнота заряду.

Сьогодні є багато переваг в такому виді ТЗ: екологічність, менше витрат на обслуговування (в автомобілі немає більшості вузлів, що притаманні звичайним транспортним засобам із двигунами внутрішнього згорання), економічність. Але разом із цим є і недоліки: невеликий запас ходу (200-500км.), не завжди є можливість швидко підзарядити батарею, велика вартість таких ТЗ і самих батарей, які мають невеликий строк експлуатації.

Оцінка електромобілів, електрозаправок та електрозарядок: ціна, коли потрібна робота, як швидко виготовляється?

Оцінка електромобілів, електрозаправок та електрозарядок виконується для багатьох цілей: для бухгалтерії, продажу або для дарування, оформлення спадку, розподілу майна через суд або просто для пред’явлення в суді, для внесення до балансу чи статутного капіталу підприємства, для застави та інших цивільно-правових угод.

Коштує оцінка електромобіля від 1000-1500 грн. Ціна оцінки електрозаправки визначається індивідуально. Також індивідуально визначається вартість по оцінюванню всього інвентарю для такої техніки.

Виконується звіт про експертну оцінку даного майна в матеріальній формі за 1-2 дні.

Якщо Вам потрібно визначити ринкову вартість Вашого «електричного залізного коня», радимо Вам звернутися до нас. Можете також надсилати нам запити по вайберу 068-564-30-64.

Читайте також статті від нашої компанії: «Оцінка транспорту» і «Оцінка автомобіля»