Оцінка обладнання

Професійна експертна оцінка обладнання, комп’ютерної техніки,
вертстатів, меблів та іншого від компанії «Хорив»

оцінка обладнання

Визначити вартість і строки виконання робіт з послуги експертної оцінки обладнання можливо тільки в індивідуальному порядку. Це залежить від типу та кількості обладнання. Не можна порівнювати складність оцінки десятка однакових копіювальних машин і одного рідкісного верстату. Тому, перш ніж замовити експертну оцінку обладнання, оціночна компанія «Хорив» просить надати нам перелік оцінюваного обладнання листом на вайбер чи електронну адресу.

Найчастіше експертну оцінку обладнання необхідно проводити в таких випадках:

 • для ведення бухгалтерського та податкового обліку;
 • при продажу основних засобів підприємства;
 • для внесення обладнання в Статутний Фонд підприємства;
 • при передачі основних засобів у заставу (кредит, лізинг та ін.) або для банку;.
 • для судових спорів, суду, розподілу майна, сплати судового збору;
 • для продажу, дарування, успадкування, цілей оподаткування, нотаріуса;
 • для податкової, соціальної служби;
 • для залучення іноземних інвестицій;
 • для страхування;
 • прийняття управлінських рішень.

Також оцінка обладнання може проводитись в комплексі з оцінкою майна підприємства.

Незалежна оцінка обладнання проводиться при наданні таких документів:

 • Перелік одиниць обладнання з точними даними марки і моделі, дата введення в експлуатацію, початкова вартість обладнання – якщо така інформація присутня.
 • Додатково може знадобитися уточнення стану кожного окремого об’єкту оцінки.
 • Документ, що підтверджує особистість замовника: паспорт, свідоцтво про реєстрація, виписку.

Є деякі види обладнання, для оцінки яких необхідно надати технічну документацію.

Замовник послуги повинен розуміти, що в основному компанія – оцінювач визначає ринкову вартість Вашого обладнання, тобто ту вартість, за яку можливо здійснити продаж (відчуження) даного обладнання на момент його оцінки.

Балансова вартість не має ніякого відношення до ринкової. Адже часто буває, що станок давно морально застарів і підлягає списанню, але при цьому він повністю справний, знаходиться в робочому стані і має високий попит (ціну) на ринку. З точністю до навпаки зустрічаються випадки, коли балансова вартість обладнання завищена, так як при огляді виявляється повна його непридатність до роботи, без можливості ремонту чи оновлення.

Що впливає на ринкову, оціночну вартість обладнання, техніки, устаткування при експертній оцінці?

При проведенні експертної оцінки обладнання, оцінювач обов’язково враховує наступні фактори та характеристики майна:

 • Фізичний знос. Цей знос характеризує фізичний стан оцінюваного обладнання: наявність пошкоджень, рівень його працездатності.
 • Моральний знос. Цей фактор враховує актуальність оцінюваної моделі або марки обладнання на дату оцінки. Наприклад Ви придбали кілька років назад смартфон iPhone 5, а сьогодні вже з’явилася модель iPhone 8, яка випередила старішу модель по багатьом показникам. Відповідно старіший смартфон втрачає свою економічну привабливість, а отже і ціну.
 • Нормативний термін життя або служби. При оцінці обладнання, техніки, меблів, станків, технологічного обладнання, оцінювачі користуються американським довідником «Marshall & Swift» – нормативні терміни служби майна. Кожен матеріальний об’єкт: телефон, точильний верстат, камера, телевізор, мають свій нормативний термін або період служби. Цей фактор відіграє вагому роль при визначенні оціночної вартості обладнання.

Експертна оцінка обладнання в м. Києві, Київській області, Україні

Експертна оцінка обладнання проводиться в м. Києві, а також в інших населених пунктах нашої країни. Ми здійснюємо виїзди для дослідження та огляду майна «вживу».

Ми оцінимо ваші меблі, побутову техніку, технологічне обладнання та устаткування для будь яких цілей за короткий проміжок часу. Вартість встановлюється індивідуально. Підготуйте точний список оцінюваного майна і ми Вас зорієнтуємо по вартості наших послуг.

При оцінці великих об’ємів майна, ми з радістю запропонуємо Вам знижку.

До уваги. Оцінюємо сільськогосподарське обладнання: плуги, сіялки, культиватори, зрошувальні меліоративні системи, борони, техніку і обладнання для обробітку ґрунту, та для догляду за культурами. Також проводимо оцінку фермерського устаткування: обладнання елеваторів, корівників, свинарників, комбікормових заводів та іншого.

Компанія «Хорив», керуючись немалим досвідом оцінки обладнання різного рівня складності, пропонує Вам замовляти експертну оцінку всіх типів такого майна у наших спеціалістів.

Незалежна оцінка обладнання в м. Київ, області та всій Україні. Звертайтесь.