Оцінка корпоративних прав

Оцінка корпоративних правОцінка корпоративних прав – це сукупність дій, ціллю яких є визначення вартості долі засновника у статутному капіталі підприємства чи визначення вартості всього підприємства. У більшості випадків, при проведенні такої роботи, визначається вартість підприємства в цілому.

Вартість підприємства, яка визначається оціночною компанією, включає в себе вартість всього майна оцінюваного підприємства, а також його дебіторську і кредиторську заборгованість.

Така експертна оцінка проводиться для багатьох цілей:

  • для прийняття управлінських рішень;
  • для укладення цивільно-правових угод;
  • для продажу, відчуження;
  • для пред’явлення в банку, суді, тощо;
  • для інших цілей.

Вартість оцінки корпоративних прав та терміни виконання послуги

Якоїсь орієнтовної середньо ринкової вартості оцінки корпоративних прав на практиці просто не існує. Кожне підприємство унікальне, в кожного підприємства на балансі знаходиться свою певна кількість майна, яка має свої унікальні властивості і параметри.

Одне підприємство має на балансі один ноутбук і стільниковий телефон, в інше має різноманітний будівельний і сільськогосподарський транспорт, сучасне обладнання, комплекси будівель і споруд. Тобто коли в першому випадку оцінюється техніка, то в другому потрібна оцінка обладнання, оцінка автомобілів, оцінка нерухомості. Вартість таких робіт буде абсолютно різною, так як і складність виконання.

Тому для того, щоб сказати Вам, якою буде ціна послуги «оцінка корпоративних прав», нам потрібно ознайомитись із: балансом і звітом про фінансові результати підприємства за останній звітній період. Надішліть нам документи на пошту чи вайбер – ми спробуємо максимально швидко дати вам чітку відповідь щодо ціни наших послуг і строків виконання такого звіту про незалежну оцінку.