Оцінка майна Київ

Коли потрібна оцінка майна? Для яких цілей потрібна така послуга? Відповіді на ці та інші питання читайте нижче в даній статті.

Всі хоча б раз в своєму житті продавали чи купували якесь майно: чи то нерухомість (гаражний бокс, квартиру чи будинок, земельну ділянку чи нежитлове приміщення), чи то обладнання чи техніку (смартфон, ноутбук, планшет), чи то будь який транспортний засіб (автомобіль, мотоцикл, катер, причеп). Купуючи чи продаючи певний вид майна, ми завжди досліджуємо ринок, щоб знати ціну. Але чи правильно ми зорієнтувалися, чи вигідно ми продамо наше майно, чи не занадто дорого його купимо? Для вирішення цієї проблеми існують оціночні компанії, які визначають точну ринкову вартість майна на дату оцінки.

Оцінка майна – визначення вартості (ціни) певного об’єкту рухомого чи нерухомого майна на дату проведення оцінки, враховуючи всі фатори (чинники), які можуть позитивно чи негативно впливати на таку ціну. Проводити таку оцінку може сертифікований (ліцензований) незалежний оцінювач, який склав успішно іспити та пройшов потрібне профільне стажування за певними напрямками і спеціалізаціями оціночної діяльності. Самостійно оцінювач надавати послуги із експертної оцінки майна не може, а тільки в складі суб’єкту оціночної компанії.

Основні цілі оцінки майна

Наша компанія проводить оцінку майна в Києві, а також в Київській області та в інших населених пунктах України для наступних цілей:

  • для вирішення судових спорів (пред’явлення в суді);
  • для сплати судового збору;
  • для фінансових операцій (пред’явлення в банку, фінансовій установі);
  • для оформлення договору купівлі-продажу майна (пред’явлення в нотаріуса);
  • для дарування, успадкування, обміну та інших нотаріальних оформлень;
  • для пред’явлення в посольстві, соціальній та інших службах Києва та України;
  • Для бухгалтерського і податкового обліку.

Ми навели в приклад найбільш поширені цілі оцінки майна, які користуються найбільшим попитом серед замовників такої послуги.

Де замовити оцінку майна в Києві?

Замовити оцінку майна в Києві можна в оціночній компанії «Хорив», яка спеціалізується не експертній незалежній оцінці всіх типів рухомого та нерухомого майна, а також інтелектуальної власності.

Компанія «Хорив» розташована в історичному центрі міста Києві – на Подолі. Приїхати до нас зручно громадським транспортом (поруч знаходиться станція метро «Контрактова площа» та зупинка трамваю «Вознесенський узвіз»), а також власним автомобілем. Доречі, біля нас є досить зручні місця для паркування.

Якщо Вам потрібно ознаомитись із орієнтовними цінами на наші послуги – заходьте на сторінку «тарифи».