Оцінка нерухомості Київ

Оцінка нерухомості Київ — все про цю послугу

оцінка нерухомостіСьогодні оцінка нерухомості в Києві та в Україні загалом є досить популярною послугою. Користується цією послугою досить велика частина населення: просто громадяни, юристи, бухгалтери, керівники, фінансові експерти та інші спеціалісти, які потребують знань щодо вартості певного виду нерухомого майна на потрібну певну дату.

Сьогодні назріло досить багато питань щодо цієї послуги, тому ми вирішили максимально зрозуміло відповісти на найбільш актуальні та популярні питання серед замовників оціночних послуг, які звертаються до нас. Отож рухаємось вперед – переходимо до відповідей.

Яку вартість нерухомості в результаті оцінки Ви визначаєте? Оцінювач визначає ринкову (оціночну) вартість майна згідно Національних стандартів оцінки, Законодавства України щодо оціночної діяльності та інших правових норм, які регулюють оціночну діяльність в Україні. Ринкова вартість відображає ціну оцінюваного нерухомого майна на дату оцінки, враховуючи коефіцієнт торгу, фізичний стан та місцерозташування, а також інші чинники, що можуть вплинути на збільшення або зменшення вартості оцінюваної нерухомості.

Що таке «мінімальна вартість» або «мінімальна оцінка майна»? Під мінімальною вартістю мається на увазі ціна, яка береться по нижньому ціновому порогу, за яку можна продати або придбати об’єкт нерухомості. Всі ми знаємо що ринкова вартість визначається порівняльним підходом, тобто шляхом порівняння максимально подібних аналогів до нашого об’єкту оцінки з певними коригуваннями. Отож для визначення мінімальної вартості підбираються аналоги, що мають максимально схожі характеристики із оцінюваним майном, а також мають найнижчу ціну продажу. В результаті ми отримуємо «мінімальну оцінку майна».

Просимо не плутати «мінімальну оцінку нерухомості» із «заниженою оцінкою», про яку ми вже писали раніше, це зовсім різні поняття.

Вартість оцінки нерухомості в Києві та Україні

На вартість оцінки нерухомості Києва та інших міст України впливають наступні фактори: кількість оцінюваних об’єктів, мета оцінки, об’ємність та складність роботи, швидкість проведення оціночних процедур та інше.

Оцінка квартири наприклад коштує в середньому від 350 до 500 грн., а нежитлового приміщення від 500 до 1500 грн. В більшості випадків вартість визначається індивідуально – для отримання більш детальної інформації телефонуйте в наш офіс.

Які обєкти відносять до нерухомості? До нерухомості відносять наступні об’єкти: квартири та кімнати (в гуртожитках і комунальних квартирах); гаражі, гаражні бокси і паркінги; житлові будинки, таунхауси, котеджі та садові будинки; земельні ділянки будь якого цільового призначення (для ведення садівництва, будівництва, ОСГ, паї, комерційного призначення); будівлі та споруди; нежитлові приміщення (офіси, склади, торгові приміщення: магазини, кав’ярні, а також виробничі приміщення); інженерні комунікації, які теж відносяться до оцінки нерухомості.

Оцінка нерухомості для всіх цілей

Коли потрібна оцінка нерухомості? Така послуга потрібна в наступних випадках:

  • для нотаріуса – всі нотаріальні оформлення (укладення договору міни, купівлі-продажу, дарування та іншого – читайте також про «податкову оцінку»);
  • для суду, пред’явлення в суді;
  • для банку, фінансових установ (укладення договру іпотеки, отримання позики);
  • для бухгалтерії, бухгалтерського обліку;
  • для податкового обліку;
  • для сплати судовго збору;
  • для пред’явлення в посольстві, соціальних службах та інші цілі.

Оціночна компанія Києва може проводити оцінку нерухомості тільки в Києві, чи і в Київській області або в інших населених пунктах України також? Будь яка оціночна компанія, яка звісно діюча та має всі дозвільні документи (в народі ще кажуть «ліцензована»), може проводити оцінку на території України, якщо для цього в неї є достатньо можливостей (досвід, можливість огляду майна в іншому місті).

Як можна замовити оцінку нерухомості та оплатити її? Замовити таку послугу можна приїхавши до офісу компанії та надавши всі необхідні документи (правовстановлюючий або документ на право власності, технічна документація та паспорт замовника або інша посвідка) або ж надіславши всі дані на пошту. Оплатити таку роботу можна готівкою або шляхом оплати на рахунок компанії чи на банківську картку.

Які терміни виконання такої послуги? Оцінка нерухомості виконується в середньому за кілька днів, а точніше за один-два дні, якщо це типовий об’єкт. В інших випадках строки виконання обговорюються.

Якщо при прочитанні цієї статті у Вас виникли додаткові питання, чи Вам було щось незрозуміло – зателефонуйте нам. Ми завжди раді Вас проконсультувати та допомогти Вам в проведенні оцінки Вашого майна. Звертайтесь.