Оцінка авто Київ

оцінка авто КиївОцінка авто в Києві є одним із напрямків нашої оціночної діяльності. До авто ми відносимо всі колісні транспортні засоби, які ще скорочено називають КТЗ. Тобто до них можна віднести все легкові автомобілі із кузовами седан, хетчбек, універсал, купе; усі вантажні і спеціалізовані транспортні засоби, а також позашляховики і мотоцикли всіх типів. До оцінки автомобілів ми не відносимо сільськогосподарську і будівельну техніку.

Експертна оцінка автомобіля – проведення аналізу і розрахунку оціночної вартості авто, яка відображатиме її ціну на дату оцінки, а також враховуватиме фізичний стан транспортного засобу.

Коли найчастіше проводиться оцінка авто в Києві та інших містах України

Найчастіше оцінка авто в Києві, а також у інших областях України, проводиться в наступних випадках:

  • Оцінка автомобіля для бухгалтерії, постановки на баланс підприємства. Таку послугу замовляють юридичні особи або бізнес, а також державні організації і підприємства. Бухгалтерія проводить переоблік або облік майна, яке належить організації, а для цього їй потрібна експертна оцінка. Досить часто замовляють оцінку всього транспорту, що знаходиться на підприємстві. В такому випадку ми пропонуємо ціни із знижками. Також підприємство може ліквідовуватися або майно передається в уставний фонд іншій компанії – тоді теж замовляють послугу оцінки майна.
  • Оцінка авто для суду або для пред’явлення в суді. Найчастіше це розподіл майна при розлученні або позов про грошову компенсацію, що стосується автомобіля. В таких випадках потрібна незалежна оцінка експертів. Замовником такої послуги може бути фізична або юридична особа (власник рухомого майна), або юридична організація чи юрист, що прийматиме участь в судовій справі.
  • Оцінка автомобіля для нотаріуса. В нотаріуса досить часто оформляється спадщина, укладають договір про оренду, дарування, купівлю-продаж. Такий звіт може реєструватися в єдиній базі звітів. Така послуга є найбільш поширеною і коштує вона в середньому 1000 грн. Виконується за одну добу.
  • Оцінка авто для митниці або для розмитнення транспортного засобу. Сьогодні досить поширено э ввезення колісних транспортних засобів з країн Європи. Але для того, щоб вільно пересуватися по території України, авто потрібно розмитнити. Досить часто, митні працівники не враховують всіх особливостей ввезеного майна і не звертають також уваги на його фізичний стан, адже їм все рівно скільки сплатить податків із власної кишені пересічний громадянин. Тому для того, щоб мати «залізний аргумент» ринкової вартості ввезеного авто, потрібно замовити його експертну оцінку. Маючи таку роботу в руках, можна вимагати від митників справедливого нарахування митних платежів і зборів.
  • Оцінка авто для страхової служби. Інколи підприємства страхують майно, серед якого є і автомобілі. А всі ми знаємо, що страхові компанії полюбляють встановлювати мінімальну оціночну вартість, щоб при страховому випадку сплатити мінімальну грошову компенсацію. Тому залучення незалежних експертів і замовлення в них офіційного звіту – буде вагомим аргументом для страхувальника.
  • Оцінка автомобіля для банку або передачі майна під заставу. Вам потрібні кошти або кредит під заставу майна. Банківські оцінювачі дуже схожі із страховими – їхнє кредо в роботі «замовник ніколи не правий», тому оцінити майно йому потрібно максимально дешево 🙂 Для чого це робиться? Наприклад Ви взяли кредит 10 000$ під заставу своє «Тойоти», а реальна її вартість 25 000$. В випадку несплати Вами кредиту, авто може бути конфісковане і продане на аукціоні. Ви втратили 15 000$, а банк залишився в плюсі. Тому замовте оцінку в незалежній оціночній компанії і отримайте справедливий кредит.

Відповіді на поширені питання, що стосуються послуги із оцінки автомобілів в Києві і Україні

«Що робити, якщо потрібна оцінка авто в Києві, а у Вас немає ніяких документів на КТЗ?» Вам потрібно надати основну найбільш важливу інформацію, щодо оцінюваного КТЗ: назва марки та моделі, тип пального, об’єм двигуна, орієнтовний або точний пробіг, тип трансмісії, додаткові опції.

«Які додаткові опції можуть суттєво вплинути на вартість авто?» На ринкову вартість оцінюваного авто впливають такі найбільше поширені додаткові опції: шкіряний салон, паркувальний радар або «парктронік», камера заднього виду, GPS система навігації, активне світло, датчики світла, датчики дощу, акустична система, гібридна система, повний привід, спортивний режим. Інколи ці опції встановлюють вибірково, а от в комплектаціях «люкс» всі додаткові опції включені та присутні в автомобілі.

«Чи потрібен виїзд експерта для оцінки авто в Києві?» Виїзд експерта в більшості випадків є обов’язковим та входить в вартість послуги, якщо це місто Київ. Якщо ж оцінка потрібна наприклад для нотаріуса, то в такому випадку фото може надати замовник такої послуги або під’їхати до офісу на автомобілі, що потрібно оглянути. Про виїзд експерта потрібно домовлятися заздалегідь.

«Чи проводите Ви оцінку авто в інших містах України?» Так, оцінка авто проводиться у всіх інших містах України без виключень.

Всі деталі обговорюйте із нашими експертами, які є професійними фахівцям в цьому напрямку роботи і якісно проконсультують Вас! Потрібна така послуга – ми виконаємо Вам її якнайкраще! Потрібна знижка – завжди обговоримо вартість послуг! Потрібна оцінка авто в Києві терміново – зробимо якнайшвидше! Вам тільки найкращі послуги від нашої компанії.