Оцінка нерухомості: продаж, купівля, дарування, спадщина

Оцінка нерухомості: продаж, купівля, дарування, спадщина – документи для замовлення

Оцінка нерухомості: продаж, купівля, дарування, спадщина потрібна для нотаріуса для оформлення договору купівлі або продажу майна, дарування цього майна, або успадкування його тією чи іншою фізичною особою. Оцінка майна потрібна для нарахування суми податку, яку потрібно буде сплатити, або для сплати інших платежів: нотаріальний збір, пенсійний збір та інше. Тому для нарахування цих платежів, нотаріусу потрібно обов’язково знати ринкову (оціночну) вартість Вашого рухомого чи нерухомого майна.

Для замовлення роботи Вам потрібні наступні документи:

  • На право власності – документ, що посвідчує Ваше право на володіння, користування тим чи іншим майном – є його повний власник або співвласник – у будь-якому випадку Ви зможете замовити експертну оцінку;
  • Техдокументація – документ із інформацією щодо технічних параметрів об’єкта оцінки: його площі, поверховості, конструктивних елементів, типу, висоти приміщень, наявності комунікацій та іншого;
  • Документація, що посвідчує особу: фізичну або юридичну.

Оцінка нерухомості: продаж, купівля, дарування, спадщина – замовлення роботи

Оцінка нерухомості: продаж, купівля, дарування, спадщина замовляється дуже просто та швидко. Замовити таку роботу у Вас є можливість кількома варіантами: надіслати доки на пошту у електронному вигляді або завезти копії доків нам в офіс. Якщо у Вас не має принтера і Ви не маєте копій – беріть оригінали і ми зробимо із них копії.

Документи залишаються для роботи та підшиваються потім до звіту про оцінку майна. У свої особистих цілях Ваша документація не використовується! Вся інформація, що була Вами надана, є конфіденційною і ми завжди дотримуємося цього правила.

Для початку виконання роботи – проведення оцінки – нам потрібна часткова або повна оплата послуги, тобто Ви залишаєте аванс в розмірі п’ятдесяти відсотків, або повну оплату у повному розмірі.

Оцінка нерухомості: продаж, купівля, дарування, спадщина – вартість роботи

Оцінка нерухомості: продаж, купівля, дарування, спадщина для повного та якісного виконання потребує своєї справедливої вартості. Кожна окрема оцінка має свою окрему вартість. Приблизні орієнтовні ціни та терміни виконання таких послуг наведені на сторінці тарифи.

Для того щоб більш детально дізнатися, отримати інформацію щодо вартості – зателефонуйте в нашу компанію – відповідь дамо за лічені хвилини. Ми не орієнтуємось на вартість Вашого майна – нашим орієнтиром є тільки складність роботи.

Якщо у Вас фінансові проблеми та складнощі – ми зажди знайдемо компроміс щодо вартості наших послуг – ми знайдемо золоту серцевину та домовимося на рівних правах, отримуючи при цьому взаємовигоду від нашого договору.

Вам потрібна оцінка майна – Вам до нас – ми завжди раді Вам допомогти.