Оцінка комбайнів, тракторів, с/г обладнання

Оцінка комбайнів, тракторів, сг обладнанняФермерські господарства досить часто користуються послугами експертів оцінювачів. Вони звертаються до банків за кредитами, звертаються за інвестиціями та фінансовими вливаннями в їхні компанії, а для цього їм потрібно надати експертну оцінку їхнього майна. Експертна незалежна оцінка допомагає відобразити реальну ринкову вартість сільськогосподарського обладнання, майна, нерухомості.

Найбільш поширені цілі експертної оцінки комбайнів, тракторів, с/г обладнання

  • ·         продаж, дарування, успадкування, купівля, міна, відчуження
  • ·         залучення кредитів, укладення договорів іпотеки
  • ·         бухгалтерський та податковий облік
  • ·         переоформлення права власності
  • ·         внесення в статутний (уставний) фонд підприємства
  • ·         для пред’явлення в суді, посольстві, соціальних службах
  • ·         для залучення інвестицій
  • ·         для передачі майна в оренду та інше

Також багато корисної інформації щодо оцінки сільськогосподарської техніки можна прочитати тут – на сайті однієї із компаній нашої групи.

Оцінка комбайнів, тракторів, с/г обладнання: строки, вартість, документи

Строки виконання оцінки комбайнів, тракторів, с/г обладнання складають приблизну одну добу, якщо це типовий об’єкт, який поширений на ринку України.

Вартість оцінки типового трактору чи комбайна починається від 500 грн. Все залежить від мети оцінки, кількості механічних засобів і їх кількості, та інших особливостей. Вартість обладнання встановлюється індивідуально – для детального уточнення щодо вартості та строків оцінки сільськогосподарського обладнання телефонуйте нам.

Документи можна надати як в електронному вигляді, надіславши нам на пошту або вайбер, так і в вигляді копій. По списку документів дізнавайтесь в експертів.

На сайті компанії ХоривАгроТех можна більш детально ознайомитись із інформацією щодо оцінки комбайнів, їх моделей та модифікацій.

Оцінка комбайнів, тракторів, с/г обладнання на території всієї України

Наша компанія надає послуги із експертної незалежної оцінки комбайнів, тракторів, с/г обладнання на території всієї України. Ви можете замовити наші послуги, навіть якщо Ви знаходитесь не в Києві, а наприклад в Одесі чи Житомирі, Черкасах або Чернівцях. Для цього Вам потрібно сфотографувати об’єкт оцінки та надіслати фото поштою. Документи потрібно буде в такому випадку надіслати теж в електронному вигляді, заздалегідь відсканувавши їх.

Зверніть увагу, що ми надаємо документації, довідок та іншої документації із інформацією щодо технічного стану вашої техніки чи обладнання.

Джерело інформації: khorivagroteh.in.ua