Оцінка вартості нерухомості

Оцінка вартості нерухомості 2Оцінка вартості нерухомості є досить потрібна послуга, що допомагає в подальшому зробити правильний вибір: продавати чи не продавати, за яку суму грошей можна продати нерухоме майно, а також багато іншого. Така послуга вирішує багато складних повсякденних завдань, а також допомагає власнику майна добре орієнтуватися на ринку.

В цій статті ми розглянемо всі основні питання, що стосуються цієї послуги. Коли потрібна така робота? Що відноситься до нерухомості в рамках такої послуги? Скільки вона виконується? Як її замовити? Ціна оцінки нерухомості в Києві і Україні? Та багато іншого. Статтю підготували експерти оціночної компанії «Хорив».

Коли потрібна така робота? Експертна оцінка вартості нерухомості для нотаріуса, суду, банку та інших цілей

Експертна незалежна оцінка вартості нерухомості потрібна для таких поширених цілей:

  • для нотаріуса. В Україні є чітко встановлені правила і норми, які регулюються законодавством, згідно яких всі нотаріальні оформлення, що стосуються нерухомості, мають бути оподатковані. Тобто нотаріус, маючи звіт із експертної оцінки (часто ще називають оціночним актом або висновком про вартість), може встановити суму податку для сплати. Така оцінка для цілей оподаткування або оцінка для нотаріуса є найбільш поширеною і обов’язковою!
  • для суду. Якщо Вам потрібно мати залізні аргументи при розподілі майна через суд. Якщо Ви хочете отримати справедливу грошову компенсацію, то звісно Вам потрібна послуга «оцінка вартості нерухомості», яка вирішить таке завдання.
  • для банку. Даючи кредит під заставу вашого житлового будинку, банк завжди зацікавлений занизити ринкову вартість Вашого заставного майна. Ви ж в свою чергу можете замовити визначення ринкової вартості в іншій незалежній компанії. Маючи висновок ринкової вартості житлового будинку (як приклад), Ви зможете знайти золоту середину і консенсус із банківськими працівниками.
  • для бухгалтерії. Підприємство має свій уставний фонд, в якому може бути різноманітне обладнання, техніка, інтелектуальна власність, а також нерухомість. Якщо компанія придбала нові активи у вигляді земельних ділянок, будівель чи майнових комплексів, нежитлових приміщень, то його потрібно внести до уставного фонду. А для бухгалтерського обліку (переобліку) потрібно визначити ринкову вартість нерухомості.
  • для посольства. Ви вирішили емігрувати в іншу країну, а в планах є швидке отримання громадянства іншої країни. В такому випадку Вам допоможу прискорити такий процес наявність активів у будь якому вигляді: гроші, нерухомість. Тому замовте оцінку нерухомості і надайте її органам посольства чи візового центру.
  • Інші цілі.Оцінка вартості нерухомості

Що відноситься до нерухомості в рамках такої послуги?

Оцінка вартості нерухомості включає в себе визначення чесної і об’єктивної оціночної вартості квартири, житлових і багатоквартирних будинків, землі і ділянок у вигляді паїв, нежитлових і житлових приміщень, комерційної нерухомості, гаражів, паркомісць, інженерних комунікацій, будівель і частин споруд, комплексів будівель (майнових комплексів).

Яка ціна оцінки нерухомості в Києві і Україні?

Ціна оцінки нерухомості в Києві і Україні, може формуватися за рахунок цілі такої роботи, а також місця розташування майна і його унікальних параметрів. Про цілі ми вже писали вище в цій статті. Ознайомитись із детальними цінами щодо кожного типу нерухомого майна в Києві, Київській та інших областях, можна ось на цій сторінці.

Як виглядає оцінка вартості нерухомості? Який має вигляд такий документ?

Оцінка вартості нерухомості має вигляд звіту про експертну оцінку. Більш детально ми вже писалі в цій статті нашого сайту. Такий звіт має прикріплені документи на оцінюване майно, а також сертифікати і ліцензії компанії-виконавця. В звіті зазначається ринкова вартість, детально описано процес розрахунків, вказується метод визначення оціночної вартості, проводиться вибірка об’єктів порівняння та інше.

Звіт має пронумеровані сторінки, підписи на головній сторінці і висновках, скріплюється печаткою і прошивається ниткою. Тобто це свого роду проектна чи технічна документація по визначенню ціни нерухомості.

Оцінка вартості нерухомості 3

Як замовити оцінку вартості нерухомості в Києві?

Оцінка вартості нерухомості м. Київ (або інше місто України) замовляється в кілька кроків, в залежності від обраного способу замовлення.

«Оцінка он-лайн». Вам потрібно надіслати документ на право власності, технічний паспорт (на оцінку земельної ділянки він не потрібен), паспорт власника чи замовника по довіреності на пошту або вайбер. Контакти вказані на сайті. Надіславши документи, оцінювач підтвердить отримання і надішле Вам номер картки, на яку потрібно зарахувати кошти у вигляді часткового авансу. Після зарахування коштів, звіт виконується за термін, що був обумовлений раніше із замовником.

«Оцінка в офісі». Ви берете із собою копії або оригінали документів на нерухомість (квартиру, землю тощо) і приїжджаєте до нашого офісу в місті Києві, на вулиці Глибочицькій 72 (більш детальна адреса на сторінці контактів). Там Ви залишаєте потрібну інформацію і частковий аванс, а вже наступного дня отримуєте готовий звіт.

Більше про оцінку нерухомості в Києві і Київській області читайте за цим посиланням http://ua.khoriv.kiev.ua/otsinka-neruhomosti-kyjiv-kyjivska-oblast/, де багато корисних відомостей і відповідей щодо такої послуги.