Оцінка сільськогосподарської техніки

Оцінка сільськогосподарської техніки проводиться в основному для таких цілей: купівля-продаж, бухгалтерського та податкового обліку, суду, банку (для залучення кредитних коштів), посольства, консульства, нотаріуса, для особистих потреб. Для проведення такої оцінки потрібні такі документи: тех. паспорт (свідоцтво про реєстрацію КТЗ), паспорт або виписку (витяг) ФОП, юридичної особи.

Робота виконується приблизно 1 добу. Термін виконання визначається індивідуально, в залежності від кількості та специфіки об’єктів. Термін придатності такої роботи становить шість місяців з дати оцінки.

Оцінка сільськогосподарської техніки для аграрних компаній, фермерів

Оцінка сільськогосподарської техніки має свої складнощі в виконанні. Тому для того щоб точно відповісти по вартості такої роботи нам потрібно знати модель, марку техніки та рік випуску. Якщо у Вас великий автопарк і Вам потрібна постійна їх оцінка, Ви можете завжди розраховувати на знижку (у нас діє система знижок для постійних замовників).

Якщо Вам потрібно знати приблизну вартість вашого майна – надішліть нам вище вказані документи на пошту і ми дамо Вам відповідь. Орієнтовні вартість таких робіт вказана на сторінці тарифи.

До сільськогосподарської техніки належать  такі види транспорту:

  • Комбайни;
  • Трактори;
  • Екскаватори;
  • Преси;
  • Причіпи (прицепи);
  • Цистерни;
  • Техніка для обробки та збору урожаю та інше.

Оцінка сільськогосподарської техніки для митниці

Оцінка сільськогосподарської техніки сьогодні є актуальною для цілей розмитнення. На сьогоднішній день велику кількість такої техніки привозять з Європи (Польща, Франція, Німеччина, Голландія) і розмитнюють на кордоні з Україною, тобто сплачуються податки та реєструється на нового власника. Для того щоб замовити оцінку для такої цілі, Вам не обов’язково їхати до нашого офісу, достатньо відсканувати документи та надіслати на пошту, оплатити наші послуги можна через термінал або через касу банку (інтернет банкінг).

Роботу можемо доставити по місту Києву або ж надіслати поштовою доставкою в будь яку точку України. Також можлива доставка по Київській області. Вартість таких послуг дізнавайтесь по телефону.

Для отримання додаткової інформації щодо оцінки КТЗ читайте в статті «оцінка автомобіля».

Інформація, що потрібна для оцінки с/г техніки: марка, пробіг, рік випуску, рівень комплектації, тип пального, об’єм двигуна, вага з спорядженням, вага КТЗ без спорядження, тип кузову, тип трансмісії, дата реєстрації.

Телефонуйте нам. Номера телефонів та пошта вказані на сторінці контакти.

Оцінка сільськогосподарської техніки