Оцінка ринкової вартості майна. Оцінювач майна

Оцінка ринкової вартості майна. Оцінювач майна 5Оцінка ринкової вартості майна визначається незалежними оцінювачами майна для вирішення низки складних і повсякденних завдань. Кількість рухомого і нерухомого майна зростає із кожним днем: збільшується кількість квартир, житлових і багатоквартирних будинків, нежитлових приміщень, офісних і торгових центрів, транспортних засобів, обладнання і меблів, техніки і гаджетів. Із зростанням кількості матеріальних благ людства, з’явилась потреба в професії «оцінювач майна», адже він може визначити ринкову вартість майна на потрібну дату!

Ринкова вартість майна – це вартість будь якого об’єкту рухомого чи нерухомого майна, яка відповідає саме ринку і ситуації що там сталася. Тобто така вартість враховує всі ринкові умови: попит, пропозицію, падіння і зростання цін, дефіцит та інше. Всі ці умови враховують саме на дату оцінки.

Оцінка ринкової вартості майна – це процес встановлення ринкової вартості майна будь якого типу (рухомого, нерухомого, інтелектуальної власності, цінних паперів, активів), який відповідає всім вимогам оціночної діяльності в Україні, а також враховує всі вище вказані умови ринку.

Оцінка ринкової вартості майна нерухомого типу: житла, комерційної нерухомості, земельних ділянок

Оцінка ринкової вартості майна. Оцінювач майна 2Оцінка ринкової вартості майна нерухомого типу проводиться переважно порівняльним підходом. Цей підхід максимально відображає ринкову ситуацію в країні і відповідає всім вимогам. Термін дії звіту із оцінки майна діє рівно півроку саме тому, що ринок нерухомості і іншого майна постійно змінюється. Він яки великий і могутній організм, який живе своїм життям, реагує на збудників у вигляді економічних коливань, відповідає на подразників і збудників ростом або падінням цін. Тому саме шість місяців є оптимальним терміном для дії звіту із експертної оцінки.

Інколи для розрахунку ринкової вартості нерухомості ще використовують дохідний підхід, який є актуальним для оцінки комерційної нерухомості: нежитлових приміщень у вигляді офісів, ресторанів, магазинів, складів, виробничих приміщень і майстерень, а також для будівель різного цільового призначення.

Коли потрібна оцінка ринкової вартості нерухомості? Оцінка ринкової вартості майна такого типу потрібна в наступних цілях:

 • для купівлі-продажу нерухомості, а також для його дарування, обміну, успадкування чи оформлення права його спадок;
 • для пред’явлення в суді, сплати судових зборів, вирішення різноманітних судових спорів і задач;
 • для пред’явлення в банку, передачі нерухомості під заставу, пролонгації договору іпотеки;
 • для переоцінки основних засобів, бухгалтерського і податкового обліку, постановки надлишкового нерухомого майна на баланс компанії, продаж майна компанії;
 • для укладення договору оренди. Це актуально саме для майна в комунальній і державній власності. Часто із звітом про експертну оцінку нерухомості замовляють також рецензію на звіт.

Які документи потрібно надати в оціночну компанію для проведення оцінки ринкової вартості нерухомого майна? Потрібно підготувати наступний «пакет» документів:

 • Свідоцтво про право власності чи інший правовстановлюючий документ.
 • Технічний паспорт на об’єкт нерухомості.
 • Паспорт замовника для фізичної особи (резидент, нерезидент). Якщо замовником такої послуги виступає саме компанія (юридична особа), то потрібно надати свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписку.

Про ціну таких послуг дивіться ось на цій сторінці: http://ua.khoriv.kiev.ua/otsinka-neruhomosti/

Оцінка ринкової вартості майна рухомого типу: обладнання, колісних транспортних засобів

Оцінка ринкової вартості майна рухомого типу проводиться порівняльними ти витратними підходами. Оцінювач майна враховує ступінь фізичного зносу для транспортного засобу чи обладнання, адже це є важливим при визначенні його ринкової вартості (ціни). Для визначення фізичного зносу необхідно знати рів випуску автомобіля чи рік введення в експлуатацію обладнання. Також потрібно знати модель і марку техніки чи транспорту. Ця вся інформація має міститися в документах, що підтверджують право власності на рухоме майно.Оцінка ринкової вартості майна. Оцінювач майна 4

Коли потрібна оцінка ринкової вартості обладнання, техніки і транспортних засобів? Оцінка ринкової вартості майна такого типу потрібна в наступних цілях:

 • для бухгалтерського і податкового переобліку, переоцінки чи оцінки основних фондів (засобів) компанії;
 • для передачі майна під заставу, залучення кредиту в банку (залучення кредитних коштів);
 • для продажу, реалізації на аукціоні, ліквідації чи іншого відчуження;
 • для договору оренди, дарування, успадкування, обміну;
 • для пред’явлення в суді, вирішенні судових спорів, розділу майна при розлученні.

Які документи потрібно надати в оціночну компанію для проведення оцінки ринкової вартості обладнання, техніки і транспортних засобів? Потрібно підготувати наступний «пакет» документів:

 • для оцінки обладнання потрібен список із його переліком, а також інформація щодо марки і моделі техніки чи обладнання, його рік вводу в експлуатацію;
 • для оцінки автомобілів, транспортних засобів потрібно надати свідоцтво про реєстрацію КТЗ (технічний паспорт);
 • паспорт (фізична особа) або виписка (юридична особа).

Перелік документів може змінюватися! Оцінювач майна може надати запит замовнику щодо додаткових відомостей оцінюваного обладнання чи транспорту.

Про ціну таких послуг дивіться за посиланням: http://ua.khoriv.kiev.ua/otsinka-majna/

Оцінка ринкової вартості майна у вигляді активів, інтелектуальної власності чи цінних паперів

Оцінка ринкової вартості майна. Оцінювач майнаОцінка ринкової вартості майна у вигляді активів, інтелектуальної власності чи цінних паперів проводиться експертами компанії «Хорив», якій мають достатньо досвіду в такій діяльності. Фахівці мають практичний досвід в оцінюванні торгових марок, сайтів, акцій, корпоративних прав, інтелектуальної власності, програмного забезпечення, цілісних майнових комплексів, основних засобів.

Робота такого типу є найбільш складною. У кожному випадку, оцінювач майна визначає ринкову вартість абсолютно унікального об’єкту. Дуже рідко буває дві схожих роботи такого напрямку. Тому для того, щоб казати ціну такої послуги, а також строки виконання, нам потрібно ближче ознайомитись із метою оцінки, характеристиками оцінюваного майна. Зателефонуйте нам, надішліть запит із документами нам на пошту – ми в максимально короткий проміжок часу надамо вам відповідь по вартості і термінам виконання!

Зверніть увагу! Оцінювачі майна компанії «Хорив» проведуть для Вас оцінку ринкової вартості майна в м. Київ, Київській області, а також в інших населених пунктах України. Ми здійснюємо виїзди по території всієї країни, без виключень! Сьогодні виїзд не здійснюється тільки на тимчасово окуповані території нашої країни.