Оцінка мотоцикла

Оцінка мотоциклаОцінка мотоцикла – це процес, що націлений на визначення ринкової вартості даного типу рухомого майна із урахуванням всіх особливостей такого об’єкту. Вартість, що визначається незалежним експертом є ринковою.

Мотоцикли можна поділити на такі види: дво, три або чотири колісні транспортні засоби, що комплектуються двигунами внутрішнього згоряння або електродвигунами; скутери, моторолери і мопеди, що укомплектовані двигунами малої потужності; велосипеди та самокати, у тому числі електричні. Всі ці транспортні засоби ми відносимо до даної категорії оцінки, назва якої вказані в заголовку даної статті.

Стаття по схожій темі: «Оцінка автомобіля»

Для того, щоб оцінка мотоцикла була проведена якісно, підготуйте всю необхідну інформацію

Щоб оцінка мотоцикла була проведена максимально точно і якісно, підготуйте наступну інформацію і документи:

  • Технічний паспорт на транспортний засіб, «інвойс» або інший документ, що підтвердить право власності.
  • Паспорт власника, замовника оцінки.

Важливо! Робота може і виконуватися у випадку, коли відсутні всі вищеперераховані документи. Документ матиме назву «Висновок про вартість ХХХ». Де в значенні «ХХХ» буде вказана модель і марка оцінюваного транспорту.

Інформація, що надається додатково:

  • Пробіг.
  • Фото ТЗ, якщо у Замовника немає можливості надати доступ до даного майна. Їх можна зробити на звичайний смартфон і надіслати нам по вайберу (066)-843-05-77.

Якщо у Замовника немає документів, то телефонуйте нам в офіс і ми кажемо Вам, яка інформація нам потрібна для визначення максимально точної вартості даного транспортного засобу.

Стаття по подібній темі: «Оцінка транспорту»

оцінка мотоцикла 2

Скільки коштує оцінка мотоцикла, велосипеда, скутера? Коли потрібна послуга по визначенню вартості мотоциклів в Києві і Україні?

Коли потрібна оцінка мотоцикла? Частіше за все дана послуга Вам знадобиться ось коли:

  • Для пред’явлення в суді: при розподілі майна при розлученні, при компенсації, при сплаті судового збору тощо.
  • Для продажу, оформлення договору купівлі-продажу, перереєстрації КТЗ.
  • Для бухгалтерського і податкового обліку.
  • Для інших цілей.

Скільки коштує послуга по визначенню вартості мотоциклів в Києві і Україні в компанії «Хорив»? Вартість буде становити від 750 грн. у випадку, якщо послуга оплачується готівкою. При розрахунку на реквізити компанії через банк, послуга становитиме від 1000 грн. Якщо товариству потрібна оцінка більше як однієї одиниці техніки, ми пропонуємо вартість із умовами знижки. Хоча бувають і винятки, коли кожна одиниця техніки маю свої унікальні відмінності – тоді вартість встановлюється індивідуально.

Всі подробиці у нас на сайті, а інша інформація – по контактним даним (068)-564-30-64.

Читайте схожу статтю: «Оцінка обладнання»