Оціночна компанія: Поділ, Лук’янівка, Татарка

Оціночна компанія: Поділ, Лук’янівка, Татарка, розташована на вулиці Глибочицькій, яка сполучає цих три мікрорайони. Вулиця Глибочицька бере свій початок від вулиці Січових Стрільців (колишня Артема) та закінчується на Валах: Нижній та Верхній Вал. Можна сказати, що ця вулиця з’єднує такі мікрорайони, як Кудрявець, Лук’янівка, Татарка та Поділ, а також два райони – Шевченківський та Подільський.

Вулиця Глибочицька, на якій розташована оціночна компанія «Хорив», має досить високий рівень інженерного та соціального розвитку. Постійно будуються нові житлові та офісні комплекси. На сьогодні побудовано великий сучасний комплекс Покровський Посад, а ближче до Татарки почали будувати комплекс Львівський Квартал. Також по вулиці розміщено велика кількість адмінбудівель.

Доїхати до нашого офісу зручно автомобілем, маршруткою, метро та навіть трамваєм.

Оціночна компанія: Поділ, Лук’янівка, Татарка – як дістатися в офіс

Оціночна компанія: Поділ, Лук’янівка, Татарка має дуже зручне місце розташування, так як дістатися до нього можна із будь якої точки Києва.

Власним авто. На автомобілю Ви можете заїхати зі сторони центру через Воздвиженку, спустившись через Андріївський, або ж через Вознесенський узвіз. Можна також заїхати через Поділ по Валах. Зі сторони Лук’янівської Ви можете легко заїхати з вулиці Січових Стрільців – ця вулиця Вас легко приведе до вулиці Глибочицька. Також до вулиці Глибочицької прилучаються: Татарська вулиці, вулиця Миколи Пимоненка та Кудрявський узвіз.

Трамваєм. Через Глибочицьку пролягають трамвайні колії, по яким Ви можете доїхати трамваями №14 та 18 від станцій. Трамваї також проїжджають станції метро «Контрактова площа» та «Лук’янівська». Зупинка біля нашого офісу, де розташована оціночна компанія: Поділ, Лук’янівка, Татарка, називається «Вознесенський узвіз» (раніше мала назву Ласточкіна-Смірнова).

Маршрутним таксі. До офісу також можна доїхати маршрутками №№302, 820, 417, 432, 564. Зупинка для маршруток має таку ж саму назву, як і для трамваїв.

Метрополітеном. На метро  Вам потрібно приїхати на станцію «Контрактова Площа» та вийти в сторону Верхнього та Нижнього Валів. Рухатись Вам потрібно в сторону Житнього Ринку, Вознесенського узвозу, орієнтуючись на салон авто та СТО, що розташоване навпроти адмінбудівлі під №72, що розташована на вулиці Глибочицькій.

До офісу компанії «Хорив» доїхати дуже просто. А якщо у Вас не має вільного часу – Ви можете домовитися про виїзд експерта-оцінювача до Вас на об’єкт або в Ваш офіс. Вартість такої послуги оплачується додатково!

Оціночна компанія, що охоплює мікрорайони Поділ, Лук’янівку та Татарку

Оціночна компанія охоплює три мікрорайони: Поділ, Лук’янівку, Татарку, що дає змогу надавати якісні послуги мешканцям Шевченківського та Подільського району. Це не означає, що в інших районах та містах ми не працюємо, це означає, що ми досконало знаємо ці мікрорайони та райони.

Працюючи в цій місцевості Києва, ми вивчили та дослідили кожну вуличку цієї місцини, кожний провулок, кожний клаптик землі. Ми знаємо всі тонкощі та особливості цієї території.

Саме ми можемо якісно провести оцінку нерухомості, майна, які розташовані в цих мікрорайонах та районах. Ми маємо великий досвід в оціночній сфері, тому можемо надати Вам якісну та професійну консультацію та пораду, щодо Вашого майна: щодо продажу, здачі в оренду.

Замовлення оцінки в оціночній компанії на Подолі, Лук’янівці, Татарці

Замовлення оцінки в оціночній компанії «Хорив» на Подолі, Лук’янівці, Татарці відбувається дуже просто. Для замовлення такої послуги Вам необхідно приїхати до нашого офісу або замовити виїзд оцінювача. Також можливий варіант, коли Ви надсилаєте нам скан-копії документів на електронну пошту, яка вказана на сторінці «контакти».

Якщо Вас цікавить приблизна вартість наших послуг – перейдіть на сторінку «тарифи», де вказані строки виконання оцінки та орієнтовна вартість щодо оціночних послуг нашої компанії.

Також Ви можете ознайомитися із додатковою інформацією щодо експертної оцінки на сторінках «Статті» та «відповіді на актуальні питання».

Для того щоб отримати детальніші відповіді або консультацію – телефонуйте нам – ми чекаємо на Ваш дзвінок. Ми завжди допоможемо Вам в оцінці Вашого майна та нерухомості.

Оціночна компанія: Поділ, Лук’янівка, Татарка

Місцерозташування оціночної компанії «Хорив» на карті міста Києва

Оціночна компанія: Поділ, Лук’янівка, Татарка

Вхід в адміністративну будівлю №72 по вулиці Глибочицькій, де розташована оціночна компанія «Хорив»