Глибочицька вулиця

Історія

Вулиця Глибочицька отримала свою назву від струмка Глибочиця, який протікав Глибочицьким яром до Подолу. Пролягає від Січових Стрільців (колишня назва Артема) до Нижнього Валу. Знаходиться між горою Щекавиця та місцевістю Кудрявець. Вона з’єднує два райони: Шевченківський та Подільський, та розмежовує Татарку і Кудрявець. Виникла вулиця в XVIII ст.

Екскурсія

Глибочицька_карта

Розташування вулиці Глибочицька на карті м. Києва.

1

Початок вулиці зі сторони Січових Стрільців, а саме з боку станції метро «Лук’янівська».

2

Праворуч знаходиться парк в якому розташована дерев’яна церква.

3

Ліворуч знаходиться Державна акціонерна холдингова компанія «АРТЕМ». В 1892 році його заснував приватний підприємець Колб-Селецький. В 1922 році завод було націоналізовано, а в 1922 році йому було присвоєно імя Ф.А. Сергеєва-Артема.

ДАХК «АРТЕМ» на сьогоднішній день функціонує та займається розробками і виробництвом авіаційних ракет класу «повітря-повітря», обладнання і приладів для авіаційних літальних апаратів, автоматизованих комплексів «ГУРТ-М». Технологічні можливості заводу є універсальними, він може виготовляти техніку, інструменти, обладнання будь-якої складності.

4

За номером 4 знаходиться візовий центр посольства Великобританії в Україні.

5

Місце пересічення вулиць Татарська та Глибочицька.

6

На фото зображено трамвай №18 маршруту «ст.м. «Контрактова площа» — вул. Старовокзальна», який їде зі сторони Нижнього Валу.

7

Перехрестя вулиці Глибочицької та Глибочицького проїзду.

8

За номером 13 проходить будівництво житлового комплексу «Львівський квартал». Комплекс планує передати всі найкращі традиції міста Лева. В комплексі виділені площі під супермаркети, магазини, кав’ярні, ресторани, салони, зали для занять фітнесом. Максимальна поверховість комплексу – 10, квартири від однієї до чотирьох кімнат вартістю від 24 000 грн./м2 до 27 000 грн./м2.

9

Під номером 17 розташований бізнес-центр «Фенікс».

10

Навпроти бізнес-центру «Фенікс» розташований сквер імені Гейдара Алієва. У скверику ведеться постійне відеоспостереження та за порядком слідкують охоронці, що призводить до постійного порядку і чистоту. В сквері можна помилуватися зеленими насадженнями, фонтаном, а також скористатися безкоштовним інтернетом.

1112

За номером 28 ми можемо знайти адміністративну нежитлову будівлю. Будівлю цегляна, п’ятиповерхова, має залізобетонне перекриття. Висота приміщень в будівлі близька 3-х метрів. На першому поверсі функціонує відділення «Нової Пошти».

13 14 15

За номерами 32-А, Б, В розташований сучасний багатофункціональний ЖК «Покровський посад». Житловий комплекс складається з 3-х секцій в 23 поверхи. Побудовано комплекс за монолітно-каркасною технологією. В комплексі є підземний паркінг. До продажу пропонуються: квартири від 1-ї до 4-х кімнат, пентхауси, нежитлові приміщення: торгові, офісні. Ціна за 1кв.м нерухомості в ЖК «Покровський посад» (станом на 16.02.2016р. за комерційним курсом) починається від 46 420 грн.

16

18

Глибочицька №43. На фото зображено заморожений об’єкт – офісний центр «Міракс-Плаза». Хмарочос «Міракс Плаза» мав стати найвищою будівлею в Україні, його висота мала сягати близько 192 м та налічувати 46 поверхів. На верхніх поверхах запроектовано ресторан, що мав би панорамний вид із вікон на історичну частину міста. Відвідувачів комплексу мали підіймати панорамні ліфти. На даху комплексу мав би бути вертолітний майданчик.

Будівництво офісного центру розпочалося в 2006 році, а заморожено в 2008 році через фінансові труднощі компанії. На сьогодні зведено всього 11 поверхів.

До складу комплексу мали входити: офісні і торгові приміщення, фізкультурно-оздоровчий комплекс, паркінги, парк і алеї для прогулянок.

19

21

Будинок за №40 продається. Це триповерхова фасадна будівля, з торговими приміщеннями на першому поверсі, та офісними на 2 та 3-му поверхах. Ціна, за яку пропонується придбати цю нерухомість, становить 94 250 000 грн.


24

Вулиці притаманний насичений рух транспорту, що рухається від Подолу в сторону Лук’янівки, та навпаки. В години пік затори тут є звичним явищем.

253137

Глибочицька №72 «Новий корпус» — 4-х поверхова адміністративна будівля з офісними та торговими приміщеннями. Оренда 1кв.м нежитлового приміщення в цій будівлі становить близько 150-200 грн. за м2. На четвертому поверсі будівлі знаходиться Фонд соціального захисту інвалідів.

39

За адресою Глибочицька 72 знаходиться УТОС (Українське товариство сліпих), УПП № 3.

4041

Навпроти зупинки громадського транспорту «Вознесенський узвіз» знаходиться Автосервіс, який надає комплекс послуг: ремонт, шино монтаж, мийка, магазин запчастин. Вартість мийки для авто в кузові седан починається від 60 грн., а пропилососити салон – від 40 грн. На території сервісу працює кав’ярня, де ви завжди можете поїсти та випити кави.

42

Біля Автосервісу розташований автосалон «SkyMotors».

43

На фото видно музей «Експерементаріум», який розташований вже на Верхньому Валу.

На цьому перехресті, де пересікаються вулиці: Глибочицька, Вознесенський узвіз (праворуч), Нижній та Верхній Вал (ліворуч), Кожум’яцька та Воздвиженська (прямо), закінчується Шевченківський район і починається Подільський.

Висновок

Вулиця Глибочицька є досить важливим «мостом» між двома районами. Швидкість розвитку та покращення рівня інженерної інфраструктури просто захоплює. Бізнес-центри, велика кількість приміщень, що здаються в оренду, нові житлові комплекси, сквери, наближеність до центру міста, пішохідна доступність до станцій метрополітену, пролягання по вулиці трамвайних та маршрутних шляхів – це все робить цю вулицю привабливою, як для проживання, так і для ведення бізнесу.

На території вулиці є в наявності незабудовані території, що дає можливість новим інвесторам втілювати в реальність нові проекти: торгові центри, офісні чи житлові комплекси тощо.