Запчастини двигунів Джон Дір: набір прокладок, вкладиші, кільця та інше

Запчастини двигунів Джон Дір набір прокладок, вкладиші, кільця та інше (1)Магазин ХоривАгроТех пропонує кращі запчастини двигунів Джон Дір, John Deere 4545T, 5030H, 6068A, 6068D, 6068H, 6068R, 6068T, 6076A, 6068H, 6068T, 6090H, 6090R, 6125, 6135, 4045D, 4045H, 4045T, 3029T, 3029H, 3029D та інших моделей двигуна даного бренду.

Такі двигуни можуть використовуватися на мінітракторах, тракторах, навантажувачах, екскаваторах, дизельних електрогенераторах, кормозбиральних і зернозбиральних комбайнах. Дані дизельні агрегати себе досить добре зарекомендували. Вони досить надійні в спеку та в сильний мороз: добре прогріваються, тримають робочу температуру, стійкі до перенавантаження, прості і невибагливі в обслуговуванні.

Важливо! Якщо Вам потрібен певний перелік замінних деталей для ремонту мотора, Ви можете надіслати нам його по вайберу на номери 098-838-53-32 або 066-843-05-77. Обов’язково вказуйте модель двигуна або ж надішліть нам фото таблички, яка кріпиться на моторі. Ми ж в свою чергу відповімо Вам по вартості та наявності.

Запчастини двигунів Джон Дір для різноманітних моделей аграрної і будівельної техніки

ХоривАгроТех пропонує запчастини двигунів Джон Дір для різноманітної будівельної та аграрної техніки в Україні. Зверніть увагу, що такі дизельні мотори John Deere можуть використовуватися на різноманітних дизельних електростанціях, не враховуючи комбайнів, тракторів тощо.

В інтернет-магазині ХАТ можна придбати запчастини John Deere: прокладка до головки блока циліндрів, прокладка масляного піддона, прокладка клапанної кришки, прокладка ГБЦ, набір прокладок, сальники клапанів, сальник колінвалу, сальник передній та задній до колінчастого валу, шатунні вкладиші двигуна, корінні вкладиші, стандартні та ремонтні вкладиші, поршневі кільця, комплекти поршнів (поршень, палець, гільза), паливні скляні фільтри, масляний фільтр, повітряні фільтри та датчики (масляний, температури), помпа води, насос паливний та інше.Запчастини двигунів Джон Дір набір прокладок, вкладиші, кільця та інше (2)

Купуйте і замовляйте запчастини двигунів Джон Дір 24/7 в магазині ХоривАгроТех

Купуйте і замовляйте запчастини двигунів Джон Дір без вихідних, щоденно. Ми працюємо в Києві, Україні. Посилки відправляємо щоденно, переважно поштовим відділенням «Нова Пошта». Запасні частини можемо надіслати накладним платежем.

Ми не продаємо масла та інших рідин до дизельних моторів. Тому таку продукцію краще купувати в магазинах, що розташовані поруч із технікою.

Якщо Ви не знаєте, яка модель Вашого двигуна, надішліть нам фото прокладки ГБЦ і поміряйте діаметр поршня. Також можете поміряти внутрішній діаметр гільзи. Всі ці дані можете нам скинути по вайберу, контакти якого ми вже вказували вище.

Джерело: https://bolro.com.ua/