Технічний паспорт на квартиру, будинок, приміщення Київ, Київська область

Технічний паспорт на квартиру, будинок, приміщенняТехнічний паспорт на квартиру, будинок, приміщення, виготовляється кращими експертами і техніками компанії «Хорив». В виготовленні такої документації в 2019 році потребує багато громадян України, а також підприємств і організацій.

Українці і бізнес укладають угоди щодо нерухомості, а також оформлюють право власності чи інші договори.

В чому полягає така послуга? Технік проводить роботи із дослідження і інвентаризації внутрішніх приміщень будівлі, квартири, будинку, житлової чи комерційної нерухомості, у тому числі гаража. Йому потрібно накреслити точний план об’єкту і вказати всі параметри: висоту стін, матеріал конструкцій, поверх і поверховість, площу кожної кімнати.

Скільки коштує технічний паспорт на квартиру, будинок, приміщення в Києві і області в 2019 році?

Сьогодні, в 2019 році, компанія «Хорив» пропонує Вам кращу ціну на технічний паспорт на квартиру, будинок, приміщення, гараж в Києві, Київській області:

 • Техпаспорт на житло (квартиру чи житловий будинок) – від 1000 грн.
 • Техпаспорт на комерційну і нежитлову нерухомість (будівля, склад, офіс, магазин, торгові приміщення) – від 1500 грн.

Найдешевше буде коштувати техпаспорт БТІ на гараж чи паркінг в Києві, Київській області. Ціна такої роботи складатиме від 800 грн.

На вартість роботи може впливати немало факторів: терміновість виконання, певні умови, перепланування і складність проектування, а також інше.

Корисно знати! Якщо Вам додатково потрібна і експертна оцінка нерухомості чи оцінка майна рухомого типу, то ми із радістю запропонуємо Вам вигідні умови і кращу ціну.

Коли потрібен техпаспорт БТІ в 2019 році? Які документи потрібні для виготовлення технічних паспортів?

Техпаспорт БТІ в 2019 році потрібен в таких випадках:

 • Оформлення права власності.
 • Приватизація майна.
 • Введення в експлуатацію.
 • Узаконення перепланування, самочинного будівництва нерухомості.
 • Продаж або інша операція, що укладається в нотаріуса.
 • Інші цілі.

Для виготовлення технічних паспортів БТІ потрібні такі документи:

 • Документ, що буде вказувати на Ваше право власності на об’єкт. Це може бути договір дарування квартири, договір купівлі-продажу житлового будинку, свідоцтво про право власності на нежитлове приміщення тощо.
 • Технічний паспорт, але тільки у тому випадку, якщо він є.
 • Паспорт або виписка, код.

Технічний паспорт на квартиру, будинок, приміщення за кращими умовами в Києві, Київській області

Компанія «Хорив» пропонує Вам технічний паспорт на квартиру, будинок, приміщення за кращими умовами в Києві, Київській області. Враховуючи важку економічну ситуацію в Україні, в 2019 році ми пропонуємо економічно-обґрунтовану вартість послуг. У комплексі із оцінкою нерухомості і житла, Ви можете заощадити!

Скільки виготовляється техпаспорт БТІ? Ми виготовляємо таку роботу за 1-5 робочих днів. Завжди обговорюємо умови і строки завчасно! У випадку, коли замовнику потрібна тка робота терміново, завжди йдемо на зустріч і готуємо документацію такого типу максимально швидко.

Телефонуйте нам по цим контактам.