Рецензування звітів про оцінку майна. Рецензія оцінки

рецензування звітів про оцінку майнаРецензування звітів про оцінку майна потрібне у багатьох випадках. Знайти якісного рецензента – це не дуже просте завдання. Якісна рецензія оцінки допомагає інколи вирішити навіть найбільш складне завдання, тому заощаджувати на даній послузі ми не рекомендуємо.

Візьме за приклад звичайну судову справу про розподіл майна. Одна із сторін замовила звіт про експертну оцінку автомобіля і квартири в недобросовісного оцінювача, який відповідно вказав неправдиві дані або спекулював інформацією з метою отримання корисних результатів. Інша ж сторона замовила в компанії «Хорив» рецензію на ці звіти і виявилось, що вони не відповідають вимогам і стандартам оцінки.

Маючи рецензію на оцінку, замовник звертається до суду і подаю докази, що інша сторона надала неякісну інформацію, яка не відповідає вимогам Законодавства України. Разом із цим, замовник рецензій замовляє експертну оцінку зі своє сторони і надає зустрічний позов. В результаті суд це все приймає до уваги і приймає рішення на користь нашого замовника. От і все – справа виграна!

Читайте статтю по темі: «Оцінка майна»

Ціна рецензування звітів про оцінку майна в Києві, Україні?

Ціна рецензування звітів про оцінку майна в Києві, Україні, становитиме від 750 до 2000 грн. за типову роботу. Якщо умови виконання є особливими і є деякі складнощі у виконання бажаної рецензії для замовника, вартість може змінюватися. Що це мається на увазі? Наприклад, замовнику потрібна рецензія оцінки ну дуже терміново. В такому випадку вартість може зрости.

Якщо потрібно рецензувати декілька звітів, то вартість може бути нижчою, тобто буде враховувала невелика і приваблива знижка.

Зверніть увагу також на те, що рецензент має мати більше двох років практичної діяльності в потрібному напрямку, в певній спеціалізації. Якщо це квартира, то необхідна практика в оцінюванні квартир, якщо це транспорт – то в виконання звітів про вартість автомобілів, ну і так далі.

Статті по даній тематиці: «Оцінка нерухомості»

Що потрібно надати експертам, щоб замовити рецензування звітів про оцінку майна?

Щоб замовити рецензування звітів про оцінку майна, нам потрібно надати звіт. Якщо можливості надати звіт в оригіналі немає, то нехай це буде завірена копія. Як її завірити? Попросіть щоб Вам поставили відповідну печатку в суді, де Ви зможете отримати копію необхідного документу.

Виконується рецензія за один робочий день, якщо немає ніяких додаткових умов і ускладнень. Всі деталі обговорюються завчасно!

Робота може бути виконана «онлайн»? Так, але Ви маєте надіслати нам фото звіту в гарній якості. Готову роботу ми може надіслати Вам навіть в інше місто Київської області або України. Пересилку оплачує замовник.

Читайте також: «Оцінка автомобілів»