Переоцінка основних засобів

Переоцінка основних засобівПереоцінка основних засобів є комплексом робіт одного або кількох напрямків експертного оцінювання, що направлена на визначення ринкової вартості майна. Експерт визначає саме ринкову вартість, а не балансову чи іншу.

При розрахунках враховується фізичний і моральний знос, а також стан об’єкту. Всі ми розуміємо, що в кожного типу техніки чи обладнання є свій вік життя. Це стосується кожного матеріального об’єкту: автомобіля, комп’ютера, дивана, будівлі чи приміщення. Це також стосується і комп’ютерного забезпечення – є програми, що втрачають свою цінність, так як є застарілими і вже не відповідають сучасним вимогам, а на їх заміну приходять більш сучасні програми і операційне забезпечення.

Тому оцінювач завжди при розрахунках вартості основних засобів чи фондів, буде враховувати: вік обладнання і рік його випуску, модель і марку, фізичний стан.

Стаття по темі: «Оцінка основних засобів»

Переоцінка основних засобів потрібна частіше за все бухгалтерам

У нас почався новий 2019 рік і переоцінка основних засобів потрібна більшості бухгалтерів України. В Києві до нашої компанії звертається багато юридичних осіб, що мають на балансі підприємства різноманітне майно. Щось із цього майна продається, щось купується, а дещо потрібно списати. Для цього потрібно провести переоцінку основних засобів для бухгалтерії.

Скільки коштує така робота в 2019 році? Сьогодні слід зазначити, що вартість такої роботи залежить від переліку і типу майна. Частіше за все – це нежитлова комерційна нерухомість, автомобілі і транспорт, обладнання, меблі і техніка, програмне забезпечення і інтелектуальна власність, цінні папери. Надішліть нам перелік основних засобів, що потребують переоцінки або дооцінки, а ми ознайомимось і дамо Вам чітку відповідь. Ми завжди вказуємо вартість із урахуванням виїзду оцінювача.

Пишіть нам на пошту info@khoriv.kiev.ua. Також можна звертатися до нашої компанії по вайберу або номерам мобільних телефонів – вони вказані в шапці сайту.