Оцінити нерухомість

Оцінити нерухомістьОцінити нерухомість в місті Києві чи Київській області, чи можливо в іншому місті або регіоні України досить просто. Компанія «Хорив» проводить такі роботи і надає якісні, професійні і кваліфіковані фахові консультації. Всі профільні консультації щодо проведення експертної оцінки нерухомого майна є безкоштовними і надаються щоденно.

Ми вже писали про таку послугу і раніше, тому багато корисної інформації можна знайти в розділі «статті». Але кому лінь шукати, можете прочитати цю статтю, де ми оновимо всю основну інформацію щодо визначення оціночної вартості квартир, будинків, землі і паїв, приміщень та іншого майна. Нижче Ви знайдете інформацію щодо вартості послуг, переліку необхідних документів від замовника, а також як замовити даний вид робіт.

Скільки коштує оцінити нерухомість в Києві?

Оцінити нерухомість – визначити вартість нерухомого майна (квартири, будинку чи земельної ділянки, іншого схожого об’єкту) на дату оцінки, що буде відображати його ринкову ціну і враховуватиме всі важливі параметри такого об’єкту. Така вартість має бути визначена із дотриманням всіх обов’язкових вимог.

Яка ціна таких послуг в Києві і Україні? Вартість таких робіт наступна:

  • Для нотаріуса (заповіт, укладення договору довічного утримання, оформлення спадку, купівлі-продажу, дарування або обміну) – від 1000 грн.
  • Для суду (звернення до суду, сплата судового збору, розділ майна) – від 500 грн.
  • Для посольства (пред’явлення інформації щодо наявних активів, оформлення громадянства іншої країни) – від 500 грн.
  • Для бухгалтерії, державних установ, податкової – від 1000 грн.
  • Для укладення договору оренди, власних потреб, оцінки перед продажем чи купівлею – від 500 грн.

Важливо! Якщо оплата послуг відбувається шляхом перерахунку коштів на рахунок компанії, тобто у безготівковій формі, то вартість послуг буде збільшуватися за рахунок додатково оподаткування доходів нашої компанії.

Які документи потрібно мати, щоб оцінити нерухомість в оціночній компанії?

Щоб оцінити нерухомість в Києві, Київській області чи Україні, потрібно готувати аналогічний перелік документів для всіх цілей оцінки, перелік яких наведений вище. Завчасно підготуйте такий пакет документів:

  • На право власності.
  • Технічний паспорт БТІ (сьогодні такий документ не є обов’язковим, але буде не зайвим доповненням при його наявності).
  • Паспорт власника або одного із співвласників.

Оригінали привозити не обов’язково! Не потрібно і завіряти копії нотаріально. Можна їх просто сфотографувати і надіслати в експертну організацію. Наші контакти вайбера чи телеграма ось тут.

Як можна оцінити нерухомість? Як замовити послуги оцінювача нерухомості?

Оцінити нерухомість для нотаріуса можна не виїжджаючи із власного будинку! Достатньо підготувати фотокопії документів і переслати їх нам. Оплату можна здійснити за допомогою терміналу чи мобільного додатку «ПриватБанку». Ми звертаємо Вашу увагу, що робота без часткової чи повної оплати не проводиться! Терміни виконання можуть сягати від 2 годин до однієї доби.

Якщо Вам потрібна оцінка нерухомості для суду чи розподілу, то бажано замовити виїзд і огляд незалежного експерта. Якщо майно розташоване в Київській області, то уточнюйте вартість такої послуги індивідуально в офісі компанії.

Ми працюємо без вихідних. Допомагаємо Вам заощаджувати кошти і власний час. Виникли додаткові питання? Можете писати нам на вайбер 24/7. Чекаємо Ваших дзвінків і повідомлень – вирішимо всі поставлені Вам цілі.