Оцінка тварин: коней, птахів та іншого

Оцінка тваринОцінка тварин в нашій компанії є досить частою послугою, що замовляється фізичними і юридичними особами. Хоча замовники і цей вид майна можна поділити на декілька груп, ми розглянемо дану роботу в одній статті. Експерти групи компаній «Хорив» спробують дати відповіді на питання, що можуть виникати у Вас, як замовника.

До тварин ми відносимо не тільки велику рогату худобу, свиней, домашніх тварин, сюди також відносяться і птахи. Взагалі їх можна поділити на дві основних групи: домашні улюбленці і худоба. Коней, що часто використовуються для аматорської їзди або для жокеїв на іподромах, спортивних змаганнях чи скачках, ми також відносимо до домашніх улюбленців.

Оцінка тварин першої групи: коней, собак, котів, птахів тощо

Оцінка тварин першої групи визначає ринкову вартість коней, собак, котів, папуг, а також інших тварин, що утримуються в квартирах, житлових будинках. Щоб визначити вартість собаки або коня, потрібна розуміти, що це за порода, її вік, спортивні досягнення чи інше. Вся основна інформація міститься в паспорті на тварину. Там вказуються і батьки оцінюваної тварини.

Сьогодні українці використовуються в якості домашніх улюбленців безліч тварин, що купується легально, а часом і не зовсім. Це багато видів птахів (соколи, папуги, солов’ї), мавп, єнотів, морських свинок, собак, ящірок. Всі вони мають свій вид чи породу, а відповідно і різну цінність для покупця чи власника.

Для замовлення оцінки тварин, що вказані вище, підготуйте такий перелік копій документів:

  • Паспорт на тварину.
  • Паспорт власника – фізичної особи; документ, що посвідчує організацію чи компанію – для юридичної особи.

Частіше за все оцінювач оглядає майно, що оцінюється і проводить його фотофіксацію. Інколи замовник може підготувати фото власноруч і передати їх виконавцю.

Радимо також прочитати: «Оцінка основних засобів»

Оцінка тварин другої групи: худоба і птиця

Оцінка тварин другої групи, тобто оцінюване майно даної категорії, частіше за все належить фермерським господарствам або селянам, що займаються селянським або фермерським господарством. В приватних господарствах частіше за все розводять коней, свиней, корів, кіз, овець, курей, індиків, перепелиць тощо. Це все молочні або м’ясні породи.

Щоб провести експертну оцінку такого майна, потрібно щоб замовник підготував повний перелік тварин чи птиці, вартість яких потрібно визначити.

Якщо в замовника є квитанції, паспорти чи інші документи, що посвідчують породу худоби, то це буде додатковим джерелом інформації при їхньому оцінюванні.

Коли потрібна оцінка тварин і скільки вона коштує?

Потрібна оцінка тварин ось коли:

  • Для продажу.
  • Для списання.
  • Для суду.
  • Компенсації збитку.
  • Для бухгалтерського обліку.
  • Оцінка у складі основних засобів підприємства.
  • Інші цілі.

Вартість такої роботи завжди визначається індивідуально. Телефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас по вартості, термінам виконання, домовимось про виїзд і огляд. Якщо Ви надсилаєте нам листа на пошту, то можете вказати ціль оцінки, тип і особливості тварини, кількість.

Ми проводимо оцінку такого типу в межах міста Києва, а також поза містом – в Київській області. Також виконуємо роботу і в інших регіонах України, а готовий звіт надсилаємо поштовими відділеннями чи іншими типами кур’єрської доставки.

Радимо також прочитати: «Незалежний експерт»