Оцінка офісу. Оцінка офісного приміщення

Оцінка офісуОцінка офісу відрізняється від послуг із оцінки інших приміщень. Цей вид нерухомості має багато своїх унікальних особливостей і їх слід враховувати. Не можна порівнювати офісне приміщення і магазин, склад і кав’ярню. Для кожного із цих напрямків діяльності має бути певне позитивне і сприятливе середовище – про це ми розповімо в даній статті.

Що враховує експерт при визначення ринкової вартості офісу? Скільки коштує така послуга в Києві і Київській області, іншому місті України? Що потрібно мати, що мати змогу замовити таку послугу? Інша корисна інформація буде також розглянута в цій статті, яку підготували незалежні експерти компанії «Хорив».

Що враховує експерт при визначення ринкової вартості офісу?

При визначенні ринкової вартості офісу, незалежний експерт враховує такі умови і фактори:

  • Поверховість. Є багато варіантів розташування таких об’єктів в будівлі чи будинку. Це може бути цокольний або перший поверх, підвал або мансарда, ну і так далі. Найбільшою цінністю користуються об’єкти на першому поверсі, адже вони мають всі переваги для ведення комерційної діяльності.
  • Адреса. Навіть, якщо Ви побудуєте просто унікальний об’єкт нерухомості в Бортничах, він не зможе конкурувати із аналогічними об’єктами на вулицях Лютеранській чи Володимирській. Грубо кажучи, цей фактор на 99% визначає цінність і вартість нерухомого майна – це стосується як житлового, так і комерційного.
  • Рівень оздоблення. Із цим показником все зрозуміло: є якісний ремонт – плюс для формування ціни, ремонт відсутній – мінус для ціноутворення.
  • Тип нерухомості. Часто під комерційну діяльність використовуються квартири, а це житлова нерухомість. Так от: не зовсім коректно порівнювати квартиру, що використовується як офіс із офісними приміщеннями нежитлового типу.
  • Розташування відносно центральних вулиць. Це не дуже важливо для офісів закритого типу або інтернет-магазинів, що не приймають замовників або клієнтів. А от для магазинів чи відкритих напрямків діяльності: ресторанів чи салонів краси, банків, нотаріальних контор, юридичних фірм тощо, ця умова дуже важлива.
  • Окремий вхід. Це безумовно дуже важливий параметр для ведення бізнесу відкритого типу. Наявність окремого входу дає можливість розмістити рекламу, що приверне увагу і збільшить кількість потенційних клієнтів Вашого бізнесу.

Читайте також: «Оцінка приміщення»

Скільки коштує оцінка офісу?

Оцінка офісу коштує від 1500 грн. за один об’єкт. Якщо це оцінка офісного приміщення приватної власності для укладення договору оренди – ціна складатиме 1500-2500 грн., комунальна чи державна власність – 2000-3000 грн. Потрібна оцінка офісу для бухгалтерського обліку – 2000-2500 грн. А от для нотаріуса із реєстрацією звіт коштуватиме від 2500 грн.

Перелік документів для оцінки офісного приміщення

Перелік документів є типовим для експертної оцінки нерухомості комерційного типу:

  • Правовстановлюючий документ.
  • Технічна характеристика, поверховий план або технічний паспорт БТІ.
  • Документ від замовника: паспорт тощо.

У випадках із визначенням вартості комунального і державного майна цей перелік може змінюватися або доповнюватися. Детальніше запитуйте в експертів компанії.

А якщо документи взагалі відсутні? Таке теж трапляється. Особливо це актуально при розподілі майна, коли в однієї із сторін немає документів. Що робити? Не панікуйте – ми Вам допоможемо! Підготуйте необхідну інформацію в усній чи письмовій формі: адреса, тип об’єкту, загальна площа, а також параметри, що вказані вище в статті.

Читайте також: «Оцінка нерухомості»

Оцінка офісу для всіх потреб: бухгалтерії, суду, нотаріуса тощо

Оцінка офісу або визначення оціночної вартості офісного приміщення виконується для багатьох цілей: бухгалтерського і податкового обліку, розподілу майна через суд, оформлення спадщини через суд, визначення розміру збитку, визначення вартості оренди, продажу, для цілей оподаткування, для посольства, нотаріуса та інших цілей.

Ми працюємо в місті Києві: на правому і лівому берегах столиці, у всіх районах міста і Київської області, а також у всіх містах нашої крани.

Всі деталі, що стосуються форми оплати, способу доставки та іншого, просимо Вас запитувати по телефонах вказаних на сайті, або ж написавши нам на вайбер або телеграм. Також листи можна надсилати електронною поштою. Консультуємо щоденно!

Рекомендуємо також прочитати: «Оцінка комунального майна для оренди»