Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості є необхідною послугою для юридичних та фізичних осіб при безлічі юридичних, нотаріальних та фінансових оформленнях та операціях. Основна мета цієї послуги – це визначити ринкову (оціночну) вартість нерухомого майна на дату проведення оцінки.

Вартість оцінки нерухомості є різною для всіх об’єктів нерухомого майна, в залежності від мети оцінки. Ціна послуг станом на 2019 рік:

Вартість оцінки житлової нерухомості, у тому числі земельних ділянок і гаражів для нотаріуса, банку, суду, страхової, посольства, соціальних служб, бухгалтерії, податкової.

Квартири, кімнати

Житлові будинки, дачі, таунхауси, котеджі

Земля, земельні ділянки (будівництво будинків, ОСГ, паї, садівництво)

Гаражі, паркінги, гаражні бокси

700-2500 грн.

700-2500 грн.

700-2500 грн.

700-2500 грн.

від 3 годин до 1 дня

від 3 годин до 1 дня

від 3 годин до 1 дня

від 3 годин до 1 дня

Вартість оцінки нежитлової, комерційної нерухомості для всіх вище вказаних цілей

Нежитлові приміщення: магазини, кафе, офіси, склади та інші

Будівлі і споруди

Комплекси будівель і споруд

Земельні ділянки комерційного цільового призначення

1000-3000 грн.

від 2000 грн.

від 2500 грн.

від 1000 грн.

1 день

1-2 дні

1-3 дні

1-2 дні

Вартість та строки оцінки інженерних комунікацій встановлюються індивідуально після надання всієї необхідної інформації.

До оцінки нерухомості ми відносимо:

 • оцінка квартири. Сюди можна віднести і оцінку кімнат в гуртожитках, комунальних квартирах, просто окремих кімнат в житлових квартирах;
 • оцінка будинків. В цій групі знаходяться всі типи будинків: дачі, котеджі, таунхауси, житлові будинки;
 • оцінка гаражів, паркомісць. Всі типи гаражів, гаражних боксів, машиномісць чи паркінгів;
 • оцінка земельних ділянок, землі. До цієї групи віднесемо всі типи земельних ділянок, будь-якого цільового призначення: для ведення будівництва, особистого селянського господарства, садівництва, комерційного призначення та інші;
 • оцінка нежитлових приміщень: офісів, магазинів, кафе, ресторанів, майстерень, складів;
 • оцінка будівель або окремо розташованих споруд;
 • оцінка комунікацій: системи водопроводу, каналізації, опалення, електрифікації.

Коли найчастіше потрібна оцінка нерухомості?

Найчастіше оцінка нерухомості необхідна в таких цілях:

 • для нотаріуса: укладення договору дарування, успадкування (оформлення права на спадщину за законом); обміну майном, оформлення договору купівлі-продажу нерухомості;
 • для пред’явлення в суді: розподілу майна при розлученні, вирішення судових спорів шляхом судового процесу;
 • для банку: укладення іпотечного договору, «перепідписання» такого договору, залучення кредитних коштів, передачі майна під заставу для кредитування;
 • для страхової;
 • ретроспектива – визначення вартості на певну дату (минулий тиждень, місяць, рік). Більш детально про цю послугу читайте за посиланням.
 • для бухгалтерії,соціальних служб, пред’явленні в податковій, посольстві, вирішення сімейних (особистих) спорів та інші, менш поширені цілі.

Що впливає на вартість послуг із оцінки нерухомості?

На вартість послуги із оцінки нерухомості впливає перш за все тип нерухомості: наприклад оцінка квартири буде коштувати дешевше аніж будинку або будівлі. Також вагомим фактором при ціноутворенні є мета оцінки, приклади яких ми навели вище. Наприклад оцінка квартири чи землі для купівлі, продажу, дарування (нотаріуса), її ще називають оцінка для цілей оподаткування або податкова, коштує дешевше за оцінку такого майна для банку чи суду. Важливе також місце розташування майна! Оцінка нерухомого майна в Києві дешевше, аніж оцінка нерухомості в Київській області. Тому для того, щоб точно дізнатися вартість послуги визначення оціночної вартості квартири, будинку, гаража тощо, зателефонуйте в офіс оціночної компанії «Хорив» — контакти на сайті.

Що в результаті отримує замовник оцінки нерухомості?

Замовник оцінки нерухомості отримує звіт про незалежну (експертну) оцінку майна. До речі, більшість замовників експертної оцінки думає, що в результаті він отримає щось на кшталт довідки чи виписки, в якій буде просто вказано вартість. Насправді ж звіт із експертної оцінки – це як наукова робота, де є основна інформація щодо об’єкту оцінки, його вартості, також є додаткова інформація, у тому числі копії сертифікатів та свідоцтв оцінювача і оціночної компанії, яка виготовила дану роботу.

Звертайте увагу на те, що звіт, який буде використаний для нотаріуса, має містити ідентифікатор на титульній сторінці, по якому нотаріус його знаходить в базі. Такий звіт зареєстрований в «єдиній базі звітів з оцінки майна».

Звертаємо також і Вашу увагу на те, що у нашій компанії оцінка нерухомості коштує дешево, в порівнянні із вартістю інших компаній. Ми постійно досліджуємо ціни конкурентів та пропонуємо Вам тільки найкраще.

Завітайте до нашого офісу або зателефонуйте нам, та отримайте професійну фахову консультацію щодо експертної оцінки нерухомості в Києві, Київській області та Україні.