Оцінка нерухомості Київ, Київська область

оцінка нерухомості Київ, Київська область 4Послуга «оцінка нерухомості Київ, Київська область» користується неабияким попитом, адже ми столична оціночна компанія, а також і тому, що цей регіон розвивається і збільшується його чисельність населення. А ми всі розуміємо, що там де збільшується кількість населення, росте і кількість нерухомого майна: квартир, будинків, приміщень і будівель, гаражів і паркингів, комунікацій. А все вище перераховане майно має свою цінність, тобто ринкову вартість, яку і визначає експерт-оцінювач нерухомості.

Яку вартість визначає оцінка нерухомості? Визначається ринкова вартість, що в більшості випадків відображає саме середньо ринковий показник.

Що таке мінімальна оціночна вартість нерухомого майна? Коли замовляють оцінку для цілей оподаткування, то Замовник часто просить визначити мінімальну оціночну вартість нерухомості. В такому випадку, експерт визначає найнижчу ринкову вартість майна, що відповідає вимогам нормативних актів і законів, а також не порушує національних стандартів.

Коли потрібна експертна оцінка такого майна? Сьогодні така послуга найчастіше потрібна для цілей оподаткування, бухгалтерії, суду, банку, візового центру чи посольства, консульства, податкової чи соціальних служб. Найчастіше така послуга використовується саме в нотаріуса для укладення цивільно-правових угод, оформлення договорів дарування, успадкування, продажу чи обміну.

Ціна оцінки нерухомості в м. Києві, Київській області. Перейдіть в головному меню на сторінку «оцінка нерухомості», де вказано терміни та ціни на послуги нашої компанії. Якщо виникнуть додаткові питання – звертайтесь до нашого офісу.

Який термін дії звіту із експертної оцінки майна? Такий звіт діє рівно шість місяців. Якщо термін дії звіту було вичерпано, то його потрібно повністю переробляти. Просто «оновити дату» не можна, потрібно проводити нові розрахунки, що призведе до встановлення нової ринкової вартості оцінюваного нерухомого майна.

Цікаво! Про те, як саме визначається мінімальна оцінка або мінімальна оціночна вартість, читайте ось в цій статті.

Експертна оцінка нерухомості в місті Києві

оцінка нерухомості Київ, Київська область 3Компанія «Хорив» проводить експертну оцінку нерухомості в місті Києві, у всіх його районах і житлових масивах. На лівому березі міста Києва ми добре орієнтуємося в Дарницькому, Дніпровському і Деснянському районах. На правому березі Києва ми із досконалістю знаємо Шевченківський, Печерський, Голосіївський, Солом’янський і Святошинський, а також Подільський райони столиці. Ми добре знаємо кожен мікрорайон, кожен масив, центр міста вивчений досконало, адже там розташований наш офіс J

Ми визначимо оціночну вартість нерухомості Києва, а також проконсультуємо Вас, куди краще інвестувати кошти. Допоможемо Вам краще інвестувати в комерційну чи житлову нерухомість столиці. Для таких консультацій у нас достатній рівень досвіду.

Експертна оцінка нерухомості в Київській області

оцінка нерухомості Київ, Київська областьМи також проводимо оцінку нерухомості в Київській області. За роки нашої праці, ми добре орієнтуємося в Київському регіоні. Добре знайоме, як сформувався ринок нерухомості в області. Постійно проводимо оцінку в Обухівському, Васильківському, Бориспільському, Броварському, Бородянському, Києво-Святошинському, Володарському і Білоцерківському, Тетіївському і Сквирському, Фастівському, Яготинському і Миронівському районах регіону, а також інших, не перерахованих в статті.

Ми виїжджаємо на об’єкти, для їх детального огляду і аналізу, не тільки в місті Києві, а також по всій Київській області. Вартість виїзду по області встановлюється індивідуально – все залежить від маршруту і відстані.

Незалежна експертна оцінка нерухомості всіх типів: земельних ділянок, будівель, будинків, квартир, гаражів, недобудов і приміщень

Експертна оцінка нерухомості в Києві і області проводиться оцінювачами нерухомості, що можуть визначити вартість нерухомого майна комерційного і житлового типу. Потрібна оцінка квартири, земельної ділянки, гаражного боксу чи паркінгу, будівлі, приміщення, об’єкту незавершеного будівництва, будинку? Тоді Вам до нас!

Ми виконуємо оцінку комунального, державного і приватного майна! Допомагаємо із рецензуванням звітів. Якщо Замовнику потрібна із звітом рецензія, то ми вирішимо цю проблему. Вартість на послугу із рецензування встановлюється індивідуально!оцінка нерухомості Київ, Київська область 2

Оцінка нерухомості Київ, Київська область «в два кроки»

Вам потрібна послуга «оцінка нерухомості Київ, Київська область», а Ви не знаєте де її замовити і як? Замовити таку робота можна двома шляхами:

  • Приїхати до офісу. Вам потрібно приїхати до нашої компанії, що розташована на Подолі міста Києва і замовити роботу. В офісі ми пригостимо Вас ароматним чаєм чи кавою, надамо «живу консультацію», зробимо все на всі 100%.
  • «Онлайн». Вам потрібно зателефонувати нам або написати. Комунікувати можна за допомогою телефону, вайберу (Viber), електронної пошти, телеграму (Telegram) чи інших месенджерів (Messenger). Експерти скажуть, яку інформацію потрібно надіслати нам для роботи. Вам залишиться лише забрати готову роботу в офісі або замовити доставку.

Шлях замовлення оціночних послуг в компанії «Хорив» на вартість і швидкість виконання не впливає. Будуть питання – завжди раді допомогти! Звертайтесь до нас! Ми завжди знайдемо компроміс.