Оцінка комунального майна для оренди

Оцінка комунального майна для орендиОцінка комунального майна для оренди потрібна орендарям для укладення нового або продовження вже існуючого договору про оренду. Це може бути оренда будь якого нежитлового приміщення: спортзалу в школі, класу в дитячому садку, підвалу в житловому будинку тощо.

При розрахунках ринкової вартості нежитлового приміщення, що відноситься до комунального майна, слід враховувати цільове призначення і обмеження у використанні такої нерухомості. Наприклад, приміщення в школах і дитячих садках, мають ряд обмежень у використанні. Їх часто орендують для надання індивідуальних послуг: проведення лекцій, додаткових індивідуальних уроків, гуртків, секцій та іншого.

Компанія «Хорив» виконує оцінку комунального майна в Києві і області. Виїзд у більшості випадків проводиться обов’язково. Можливий і такий варіант, коли замовник готує всі необхідні документи, а також фото об’єкту. Як підготувати фотографії правильно? Потрібно сфотографувати будівлю ззовні, приміщення в середині, якщо є окремий вхід – то його теж слід зафіксувати на камеру.

Стаття по темі: «Оцінка приміщення»

Оцінка комунального майна для оренди відрізняється від інших робіт

Оцінка комунального майна для оренди відрізняється від інших робіт! Якщо ми оцінюємо приватну чи державну власність, то така послуга коштує завжди дешевше. Оцінка комунального майна коштує вище, тому що тут складніше погодження в звіту про оцінку в департаменті комунальної власності м. Києва. Цей департамент рецензує звіт і приймає рішення, чи можна укласти договір на підставі даного звіту, який було виготовлено незалежними експертами.

Оцінка приватного майна для оренди не вимагає рецензування. А от в випадку із державною нерухомістю, то тут рецензію можна замовити в іншій оціночній компанії, що значно полегшує завдання і прискорює процес укладення договору про оренду.

Ви прочитали статтю і у Вас виникли додаткові питання? Пишіть нам на пошту або вайбер – відписуємо «без вихідних», щодня.

Стаття по темі: «Оцінка комерційної нерухомості»