Оцінка гаража

Оцінка гаража Київ

Оцінка гаража в Києві проводиться сертифікованими компаніями, однією з яких є ми («Хорив»). Використання такої роботи відбувається в різних цілях: суд (спори, позови), нотаріус (дарування, продаж), банк (іпотека, кредитування) та інше. Який термін такого звіту? Звіт з оцінки такого об’єкта є дійсним протягом шести місяців. Якщо термін дії звіту закінчився, то Вам потрібно звернутися до нас і ми ще раз зробимо цю роботу. Часто замовники запитують: «Чи можна нам просто поміняти, виправити дату оцінки та складання звіту?». НІ, адже такий звіт не буде відповідати вимогам та національним стандартам. В даному випадку оновленням звіту будуть нові розрахунки та аналіз ринку таких об’єктів, тобто вся робота виконується повторно.

Що мається на увазі під словосполученням оцінка гаража?

Під словосполученням оцінка гаража мається на увазі оцінка гаражного боксу, паркінгу, машиномісця, гаража, стоянки. Чим відрізняються ці об’єкти і чи є відмінності в їхній вартості? Так, ці об’єкти є абсолютно різними за архітектурним та проектним плануванням, а також можуть відрізнятися конструктивними елементами, що відповідно формує різну вартість цих об’єктів. Наприклад гаражом може називатися будівля в один або два поверхи, окремо розташована, яка може мати додаткові вбудовані приміщення (оглядова яма, підвал), бути побудованою з бетону або цегли. Основна мета гаража – для утримання в ньому КТЗ. Розглянемо ще паркінг – це частина території, виділена в натурі в підземному, надземному, багатоповерховому паркінгу для стоянки там автотранспорту. Паркінг не має додаткових приміщень. Відповідно вартість гаража та паркінгу є різною, так як це зовсім різні об’єкти нерухомості.

Як проводиться оцінка гаража?

Оцінка гаража проводиться в основному із використанням порівняльного підходу – підбору аналогів (об’єкти порівняння), які максимально наближені по всім характеристикам до об’єкту що оцінюється. Схожість має бути максимальною, а там де є відмінності (наприклад в площі, стані та рівню внутрішнього оздоблення) проводяться коригування. Часто замовники запитують: «Чому в сусідньому ГБК – гаражно-будівельному кооперативі вартість схожого боксу більша, або чому вартість машиномісця в будинку напроти менша, чим вказана в нашому звіті?». Тому, що на формування вартості впливає низка факторів та чинників: стан, період будівництва, наявність додаткових переваг, престижність мікрорайону, наближеність до центру та інше. Для отримання більш детальної інформації телефонуйте нам і ми Вас проконсультуємо! Звертайтесь!

Оцінка гаража