Оцінка для цілей бухгалтерського обліку

Оцінка для цілей бухгалтерського облікуОцінка для цілей бухгалтерського обліку потрібна частіше, аніж Ви могли б собі уявляти. Спектр майна, що потребує визначення вартості для бухгалтерії, є досить великим. Про це ми більш детально і поговоримо в даній статті.

Бухгалтерія використовує звіт про експертну оцінку для наступних цілей: для постановки на баланс, внесення майна до статутного капіталу підприємства, передачі активів іншому власнику (фізичній або юридичній особі), переоцінка або оцінка основних засобів (фондів), прийняття рішень по банкротству, списанню, продажу, а також інші цілі.

Окрім вище приведених цілей, часто із фізичною або юридичною особою, а саме через бухгалтерський відділ, укладається договір про оренду обладнання, автомобіля чи нежитлових приміщень. На основі даних щодо вартості, що вказана в висновках звіту про експертну оцінку, нараховується орендна плата за користування тим чи іншим майном.

Оцінка для цілей бухгалтерського обліку автомобілів і обладнання, у тому числі техніки

Оцінка для цілей бухгалтерського обліку автомобілів і обладнання, у тому числі техніки, проводиться до вимог, а також за наявності необхідної спеціалізації. При замовленні даної послуги, зверніть увагу на наявність необхідних спеціалізацій в сертифікаті оцінювача. Вони входить до першого напрямку, так само як і нерухомість.

Автомобілі, транспорт, навантажувачі і будівельна техніка, обладнання, меблі, побутова і інші техніка – це все рухоме майно. На вартість такого майна завжди впливає фізичний і моральний знос. Експерт використовує дані строку життя за «Маршалом Свіфтом» і визначає ступінь зносу оцінюваного об’єкту. Взагалі є ряд додаткових параметрів обладнання чи авто, що можуть вплинути на формування їхньої ринкової ціни. Про це більш детально читайте в нижче запропонованих статтях.

Статті за цією темою: «Оцінка обладнання» та «Оцінка автомобілів»

Оцінка для цілей бухгалтерського обліку нерухомості: будівель, комплексів споруд, землі, приміщень, у тому числі інженерних комунікацій

Оцінка для цілей бухгалтерського обліку нерухомості, а це будівлі, комплекси споруд, землі, приміщення, у тому числі інженерні комунікації. Що стосується комунікацій, то вони частіше за все входять до складу майнового комплексу або будівлі, але буває і так, що їхню вартість потрібно визначати окремо.

На ринкову ціну або вартість нерухомості, впливає низка факторів: загальна площа, рівень оздоблення і їхній фізичний стан, де знаходиться і в якому будинку розташоване вбудоване приміщення тощо. Експерт проводить огляд об’єкту, визначає його фізичний стан, а потім вираховує ступінь його фізичного зносу. Не путайте експертну оцінку із будівельно-технічною експертизою, адже це трішки різні роботи.

Радимо ознайомитись: «Оцінка нежитлових приміщень»

Оцінка для цілей бухгалтерського обліку приватного, державного і комунального майна

В Києві і області користується неабияким попитом оцінка для бухгалтерського обліку саме приватного, державного і комунального майна. Наприклад, для комунального майна частіше виготовляються звіти про експертну оцінку для укладення договору про оренду (більш детально про послугу). А от для державного і приватного майна може бути будь яка інша ціль виготовлення такого документу.

Інколи оцінка нерухомості чи обладнання в державній власності, може потребувати обов’язково рецензування. Але так як в цій послузі вся відповідальність «лежить» на виконавцю, то робота має бути просто досконало професійною.

Буває часто так, що замовнику потрібна оцінка для списання і він просить, щоб в звіті зазначили нульову вартість. Ви маєте розуміти, що такою вартість бути не може, адже навіть непридатний для експлуатації автомобіль може бути реалізований як металобрухт, а отже він вже має певну цінність!

Скільки коштує оцінка для цілей бухгалтерського обліку або для бухгалтерії? Відповіді на інші питання щодо даної роботи

Оцінка для цілей бухгалтерського обліку або для бухгалтерії коштує від 750 грн. Дешевше буде коштувати дана послуга, якщо послуга оплачується готівкою. При розрахунку на рахунок компанії, вартість буде вищою за рахунок зростання кількості витрат, у тому числі і податків.

Щодо термінів формування такого документу, то це десь від одного до п’яти днів! Все залежатиме від об’ємів і інших тонкощів.

Швидка відповідь по вартості і термінам виконання! Для того, щоб ми змогли відповісти Вам по вартості послуги і строкам виконання, ми маємо розуміти, що це за майно. Підготуйте нам стислий перелік власності, що потребує оцінки і надішліть нам по вайберу чи «електронці».

Також не забудьте вказати ціль оцінки. Ми дамо Вам чітку відповідь в максимально стислий проміжок часу! Завжди раді вирішувати складні завдання наших шановних замовників.

Буде корисним для читача: «Оцінка корпоративних прав»