Оцінка для суду

Оцінка для судуОцінка для суду частіше за все потрібна в двох випадках: для розподілу майна і для сплати судового збору. Правильно визначена ринкова вартість майна, допоможе правильно визначити частку майна в грошовому еквіваленті. А це в свою чергу вигода для кожної із сторін спору.

Оцінюється все майно, що тільки може існувати, окрім пам’яток архітектури, антикваріату та цінних металів. Якщо Вам потрібно оцінити картину чи дорогоцінний камінь, радимо Вам звертатися до профільного експерта або до продавця антикваріатом.

Як визначається частина майна при розлученні? Наприклад, Вам потрібно розділити автомобіль чи квартиру на дві рівні частини. В такому випадку Вам визначаються ринкову ціну всього авто і квартири, а вже потім додатково вказують вартість ½ частини. Якщо це п’ята чи десята частина, то вартість додатково буде вказана потрібної Вам частки.

Скільки коштує оцінка для суду нерухомості, авто та іншого майна? Які потрібно мати документи?

Коштує оцінка для суду нерухомості, авто та іншого майна, від 750 грн. за один об’єкт. Наприклад, оцінка квартири чи земельної ділянки для пред’явлення в суді коштуватиме 750 грн., а з виїздом по місту Києву коштуватиме 1000 грн. Оцінка автомобіля вартуватиме 750 грн., а із виїздом – 1000 грн.

Ціна оцінки меблів та побутової техніки для компенсації збитку при затопленні або при розподілу, завжди визначається індивідуально. Експерту потрібно ознайомитись із повним переліком майна, а вже потім він зможе встановити ціну і строки виконання висновку про вартість (звіту про оцінку, оціночного акту, експертизи).

Якщо Вам потрібно встановити технічний стан або провести експертизу технічного стану техніки для суду, то ми таку роботу не виконуємо. До нас часто звертаються із проханням встановити вартість ремонту будівельної техніки або комбайнів. Ми таку роботу не виконуємо. Радимо Вам звертатися до станцій технічного обслуговування транспортних засобів.

Ціна оцінки акцій і корпоративних прав для суду теж визначається індивідуально.

Документи, що потрібні для замовлення даної послуги. Це звичайний пакет документів: технічна документація (за наявності такої документації), на право власності і паспорт (можливо витяг, посвідка). Достатньо буде звичайних копій.

Мені потрібна оцінка для суду (для розподілу майна, для сплати судового збору тощо), який порядок дій?

Якщо Вам потрібна оцінка для суду (для розподілу майна, для сплати судового збору тощо), Вам необхідно підготувати пакет документів, про який ми писали вище.

Якщо документи відсутні, то підготуйте необхідну інформацію по об’єкту. Які саме відомості потрібно надати, дізнавайтесь в фахівців в офісі.

Якщо до об’єкту є доступ, до можна домовитись про виїзд і огляд квартири, автомобіля, меблів тощо. Можна також підготувати фото самостійно.

Документ про вартість готується за один-два робочих дні. Всі деталі, що стосуються вартості , термінів та іншого, погоджують із клієнтом, замовником роботи.