Оцінка будинку Київ

оцінка будинку в КиєвіВам потрібна оцінка будинку в Києві чи Київській області? Тоді Ви звернулися за адресою, адже компанія Хорив проводить таку оцінку і робить це доволі успішно. Ми також наголошуємо Вашу увагу на тому, що оцінити будинок можна і в Дніпрі, Одесі, Тернополі, Луцьку чи іншому місті України. І для цього необов’язково звертатися за місцем розташування майна, а можна скористатися нашими послугами.

Ми добре орієнтуємось на ринку нерухомості в Україні, а із досконалістю знаємо сам Київський регіон із столицею. Обухів чи Бровари, Біла Церква чи Бориспіль, Васильків чи Володарка – всі населені пункти добре досліджені і проаналізовані, тому визначити вартість Вашого котеджу чи дачі буде не складно. І ми із цим впораємось на всі 100%

Оцінка будинку в Києві і області, завжди залежить від вартості земельної ділянки

Оцінка будинку в Києві і області, завжди залежить від ринкової вартості земельної ділянки, на якій він розташований. У самому ж звіті або оціночному акті про вартість будинку, експерт зазначає «»вартість вказана без урахування земельної ділянки». Але в звіті все одно зазначається ринкова вартість одного квадратного метру землі.

Зрозуміло, що оцінка квартири чи гаражу є простішою роботою, адже її складність є меншою. А в нашому випадку, потрібно спочатку провести експертну оцінку земельної ділянки, а вже потім ми можемо визначити вартість одного квадратного метру житлового будинку. Коли ми зайдемо до інтернету, то ми побачимо багато схожих об’єктів продажу. І в кожному випадку та ціна відображатиме суму двох об’єктів нерухомого майна: будинку і землі.

Інколи земельна ділянка може бути дорожчою за будівлю, так як майно що на ній розташоване, буде мати ветхий стан і його потрібно буде «демонтувати» (в оголошеннях часто пишуть «під зніс»).

Оцінка будинку і оцінка земельної ділянки оформлюються двома різними документами (звітами про ринкову вартість або оціночними актами)

Оцінка будинку і експертна оцінка земельної ділянки – це два окремих звіти, тобто це дві різних роботи. Часто замовник думає, що це один об’єкт. Насправді ж це не так – ми писали вже вище, що їхня вартість визначається окремо і може мати різну ціну.

Також, часто замовники кажуть, що у них одна ділянка, але два документи і різні кадастрові номери. І часто можна почути таку фразу: «Але по факту це одна ділянка». Ні – це два різних об’єкти нерухомості. Швидше за все, а так буває в 90% випадків на практиці, це дві землі із таким цільовим призначенням: «для будівництва житлового будинку» і «для ведення особистого селянського господарства». І тут все просто!

Кожен звіт оформлюється окремим документом і на вартість це ніяк не впливає. Хоча ми інколи можемо робити невелику знижку.

При визначенні ринкової вартості житлового будинку в Києві і Київській області, експерт завжди приймає до уваги певні параметри об’єкту

При визначенні ринкової вартості житлового будинку в Києві чи Київській області, експерт завжди орієнтується на такі параметри об’єкту:

  • Фізичний знос.
  • Рік будівництва.
  • Проект і тип.
  • Адреса.
  • Загальна площа.
  • Якість ремонту або його рівень.

Все інше не суттєво впливає на ціну такої нерухомості.

Якщо Вам потрібна якісна оцінка нерухомості, то ми із радістю Вас проконсультуємо і надамо Вам послуги високого рівня! Достатньо просто нам написати або зателефонувати. Всі контакти є на сайті.