Оцінка будівельної техніки: екскаваторів, навантажувачів, грейдерів тощо

Оцінка будівельної технікиОцінка будівельної техніки суттєво відрізняється від оцінки іншого транспорту типу легкових автомобілів. Цей вид техніки має свій ринок, свої особливості і експертна оцінка обов’язково це все приймає до уваги.

Найбільше зустрічається екскаваторів і навантажувачів – це найбільш поширена будівельна техніка, яка виконує всю важку і брудну роботу: копає траншеї і ями, руйнує старі непотрібні і ветхі будівлі, навантажує будівельні і інші матеріали. Далі в допомогу приходять бульдозери, що зрівнюють земельну ділянку і готують її до будівництва. Важливу роль відіграють і автокрани, що є мобільними і дуже зручними для пересування, завантаження і подачі потрібних важких речей: панель, блоків, металевих конструкцій тощо.

В Україні працює різноманітний спектр брендів і марок спеціалізованої будівельної техніки: Case, JCB, CAT, New Holland, Fiat, John Deere, Renault і багато іншої. І кожна із брендів може мати весь ряд будівельних «металевих робітників»: від грейдерів до звичайних асфальтових катків, ну і так далі.

Читайте також: «Оцінка транспорту»

Оцінка будівельної техніки в Україні – що важливо знати?

Оцінка будівельної техніки в Україні визначає її ринкову вартість. Якщо в техніці є дефекти або відсутній двигун, трансмісія або якийсь вузол, то це вплине на формування оціночної вартості такого майна. Також враховується кількість напрацьованих годин, хоча вони не завжди правдиві – часто цей показник «скручують» по якісь із корисних причин.

Якщо техніка потребує ремонту, то радимо Вам пройти технічний огляд на спеціалізованій СТО і отримати рахунок на проведення ремонтних робіт. Надайте нам цей рахунок і ми врахуємо його при розрахунках. Витрати на ремонт вилинуть на зниження вартості самої техніки – це дуже важливо знати тим, хто хоче врахувати поломку при замовленні експертної оцінки.

Які документи потрібні для оцінки будівельної техніки?

Для оцінки будівельної техніки Вам потрібно надати:

  • Свідоцтво про реєстрацію ТЗ.
  • Документ від замовника.

Якщо в Замовника немає можливості надати доступ оцінювачу до своєї техніки, що оцінюється, то він може підготувати фото власноруч. Зафіксуйте на фото об’єкт візуально, сфотографуйте місця із пошкодженнями, зробіть фото показника напрацьованих годин.

Вартість такої роботи у більшості випадків встановлюється індивідуально і починається від 1000 грн. У випадку, якщо такого майна певна кількість, наприклад, п’ять чи двадцять одиниць, то вартість буде встановлюватися із урахуванням знижки.

Читайте також: «Оцінка автомобіля»