Незалежний експерт

Незалежний експертНезалежний експерт – це той фахівець, який має всі необхідні документи задля здійснення вишукувальних і досліджуваних робіт, ціллю яких є справедливе визначення вартості того чи іншого майна або збитку нанесеного цьому майну.

В компанії «Хорив» працюють такі фахівці, що мають всі дозвільні сертифікати і ліцензії, які відповідають кожному напрямку окремо. В результаті всіх робіт, які проводять такі працівники, замовник або клієнт отримує висновок про вартість (звіт про оцінку майна) або висновок про експертизу. Цих три документи мають майже однакову форму і використовуються в переважно однакових цілях.

Три напрямки діяльності незалежного експерта

Діяльність незалежного експерта в Україні можна розділити на три основних напрямки:

 • Оцінка нерухомості. Сюди можна віднести інженерні комунікації, паркінги, гаражі, всі види земельних ділянок, житлові будинки і інші види будівель, всі типи прибудинкових споруд, квартири, кімнати в приватних і комунальних квартирах, кімнати в гуртожитках. Велику частину цього напрямку займає оцінка комерційної нерухомості.
 • Оцінка нематеріальних активів і рухомого майна. Цей напрямок є одним із особливих і складних. Сюди відноситься весь спектр рухомого майна: транспорт, обладнання, меблі, техніка, електроніка, а також цінні папери, програмне забезпечення і інша інтелектуальна власність.
 • Оцінка збитку. Цей вид послуг визначає вартість заподіяної шкоди. Частіше за все це затоплення офісів чи квартир в великих містах. 70% таких послуг припадає на оцінку збитку квартир в Києві після затоплення.

Коли потрібні послуги незалежного експерта із експертної оцінки?

Частіше за все, незалежний експерт надає свої послуги в таких випадках:

 • Для купівлі-продажу чи інших нотаріальних операцій.
 • Для відшкодування збитку або для страхової.
 • Для суду, відшкодування збитку через суд або розділ майна.
 • Для бухгалтерії.

Є ще і інші послуги, але вони займають меншу нішу в цій діяльності. Наприклад, до нашої компанії часто звертаються із проханням визначити ринкову вартість нежитлової комерційної нерухомості або квартири. Це може бути і інше майно. Люди звертаються за допомогою, щоб розуміти чи варто інвестувати в певний об’єкт нерухомості, який прибуток можна буде отримати від оренди.

Незалежний експерт із оцінки майна – порядок проведення робіт

Наша компанія, як незалежний експерт із оцінки майна, її експертизи, проводить такі роботи в наступному порядку:

 • Ваш дзвінок. Вам потрібно нам зателефонувати і ми надамо Вам чіткі відповіді щодо Ваших запитань.
 • Погодження вартості і термінів. Вислухавши ваші потреби, знаючи складність і об’єми роботи, ми із радістю запропонуємо кращу ціну і максимально стислі строки виконання.
 • Узгодження дати щодо огляду майна. Ми домовимось про виїзд. Час і дату вказуєте Ви, а ми підлаштовуємось під Ваш графік. Виїзд потрібен для того, щоб дослідити об’єкт експертизи і зафіксувати його на фото.
 • Виконання роботи.
 • Передача звіту або його відправка кур’єром.

Зауважте, що ми працюємо не тільки в Києві і Київській області, а також в інших регіонах нашої держави.

Запам’ятайте, порад може бути багато, а висновок експерта тільки один. Не вірте на слово, а замовте краще послуги кваліфікованих і ліцензованих фахівців. Тільки офіційний документ має вагу в суді, банку, бухгалтерії, в нотаріуса і інших інстанція України.