Оцінка житлових будинків

оцінка житлових будинків, оцінка будинків, оцінка нерухомості, оцінка землі, експертна оцінкаОрієнтовні ціни на послуги з оцінки житлового будинку компанії «Хорив»:

 • від 400 грн. для складання угоди купівлі-продажу житлового будинку;
 • від 400 грн. для угоди дарування або отримання спадщини;
 • для судових спорів по житловому будинку вартість оцінки об»єкту визначається індивідуально.

Оцінка вартості житлового будинку виконується в термін 1 – 2 дні.

Документи компанії «Хорив», які дозволяють проводити роботи з експертної оцінки житлових будинків:

 1. Сертифікат з відкритою спеціалізацією «оцінка нерухомості, в тому числі оцінка земельних ділянок», виданий ФДМ України;
 2. Довідка Фонду Держмайна України про право проводити оцінку для вирішення питань оподаткування;
 3. Ліцензія Держкомзему України на проведення оцінки земельних ділянок.

У випадках виникнення наступних обставин постає питання оцінки житлового будинку, яке Вам допоможе вирішити якісно, недорого і в строк компанія «Хорив»:

 • при укладанні угоди з купівлі-продажу житлового будинку;
 • при необхідності застави житлового будинку під час отримання кредиту;
 • при розлученні власників і розділі майна;
 • при інших судових спорах стосовно житлового будинку.

Для успішного проведення робіт з оцінки житлового будинку Вам необхідні такі документи:

 • паспорт (паспорти) власників даного житлового будинку;
 • ідентифікаційний код власника чи власників;
 • правовстановлюючі документи про належність житлового будинку тому чи іншому власнику чи власникам. Таким документом є: угода дарування чи купівлі – продажу; угода міни; рішення суду і т.п.;
 • технічний паспорт з БТІ на житловий будинок;
 • у випадку смерті власника житлового будинку спадкоємцю чи спадкоємцям, крім свідоцтва про смерть власника, необхідні документи, що показують родинний чи інший зв»язок з померлим і які підтверджують право на спадщину. Це свідоцтво про народження, про шлюб, інші документи.

Оцінка житлового будинку, як правило, не проходить без оцінки землі, на якій він збудований. Тому оцінщику будуть також необхідні і такі документи:

 • паспорт (паспорти) власників;
 • ідентифікаційний код власника чи власників;
 • Державний акт, що підтверджує право власності на землю, із присвоєним йому кадастровим номером. Якщо ж такий номер в акті не вказаний, то необхідна довідка Держкомзему про його присвоєння;
 • Інший документ, що підтверджує право власності на землю (угода дарування, міни, спадщина і т.п.).

Зараз ми Вас ознайомимо з експертною оцінкою будинку. Оцінка будинку, дачі, танхаусу потребує високого рівня знань оцінювача, так як ця робота включає в себе ще й оцінку землі. Саме земля, на якій розташований даний будинок, впливає на вартість будинку. Від правильного визначення експертної вартості землі залежить точна вартість даного оцінюваного будинку. Також на вартість будинку впливає рік будівництва, його конструктивні елементи, матеріал, який був використаний при будівництві, його місцерозташування, тобто локація та площа.

В сьогоднішній економічній ситуації будинку з меньшою площею користуються більшим попитом чим будинки звеликою площею, тому 1 кв.м. будинку з меншою площею буде коштувати набагато дорожче в порівнянні з великою S. Одним з головних факторів, що впливає на ціноутворення будинку, є його місцерозташування — локація, адже ближче до центру міста дорожча земля, відповідно і будинок теж буде дорожчим. Також є райони, масиви та села, які є привабливими для будівництва будинків. Вони приваблюють солідних покупців своєю респектабельністю. В м. Києва це наприклад Печерський район, а в Київській області такі села та смт як Козин. Висновок: ринкова вартість будинку формується під впливом низки чинників, починючи з економічної ситуації в країні, закінчуючи місцем розташування об’єкта.

Особливістю оцінки житлового будинку є суттєва відмінність підходів, складності та вартості робіт в кожному окремому випадку. Так, наприклад, в одному і тому ж районі розташування котедж і старенька хатинка будуть оцінюватись за різними алгоритмами. Тому в кожному випадку і ціна робіт буде різною. Для більшої ефективності проведення оцінки житлового будинку будь-якої категорії звертайтеся до ліцензованих і досвідчених спеціалістів. Телефонуйте, в нас такі є!