Оцінка обладнання

оценка оборудованияВизначити вартість і строки виконання робіт з експертної оцінки обладнання підприємства можливо тільки в індивідуальному порядку. Це залежить від типу та кількості обладнання. Не можна порівнювати складність оцінки десятка копіру вальних машин і одного рідкісного станка. Тому, перш ніж замовити експертну оцінку обладнання, компанія «Хорив» просить надати нам перелік оцінюваного обладнання листом на факс чи електронну адресу.

Найчастіше експертну оцінку обладнання необхідно проводити в таких випадках:

  • для ведення бухгалтерського та податкового обліку;
  • при продажу основних засобів підприємства;
  • для внесення обладнания в Статутний Фонд підприємства;
  • при передачі основних засобів у заставу (кредит, лізинг та ін.).

Також оцінка обладнаня може проводитись в комплексі з оцінкою майна підприємства.

Незалежна оцінка обладнання проводиться при наданні таких документів:

  1. Перелік одиниць обладнання з точними даними марки і моделі, дата введення в эксплуатацію, початкова вартість обладнання. Додатково може знадобитися уточнення стану кожного окремого об»єкту оцінки.
  2. Є деякі види обладнання, для оцінки яких необхідно надати технічну документацію.

Замовник послуги повинен розуміти, що в основном компанія – оцінщик визначає ринкочву вартість Вашого обладнання, тобто ту вартість, за яку можливо здійснити продаж (відчуження) даного обладнання на момент його оцінки. Балансова вартість не має ніякого відношення до ринкової. Адже часто буває, що станок давно амортизований і підлягає списанню, але при цьому він повністю справний, знаходиться в робочому стані і має високий попит (ціну) на ринку. З точністю до навпаки зустрічаються випадки, коли балансова вартість обладнання завищена, так як при огляді виявляется повна його непридатність до роботи, без можливості ремонту чи оновлення.

Компанія «Хорив», керуючись немалим досвідом оцінки обладнання різного рівня складності, пропонує Вам замовляти експертну оцінку у наших спеціалістів.