Дешева оренда житла в Києві – ціна оренди в 2019 році

Чи можлива в 2019 році дешева оренда житла в Києві? Яка ціна оренди в 2019 році в столиці? Сьогодні ми дослідили ринок оренди житлової нерухомості в Києві і дізналися, скільки ж буде коштувати пересічному українцю орендувати бюджетне житло.

Сьогодні є три типи дешевої оренди житла:

  • Оренда ліжко-місця.
  • Оренда кімнати.
  • Оренда квартири.

Розпочнемо із найдешевшої пропозиції столичного ринку житла – це ліжко-місце в кімнаті. Із вами може проживати ще 6-8 сусідів. Скільки всього може бути мешканців в даній квартирі – на сайті не вказано. Коштуватиме таке житло 1300 грн. на місяць. Знаходиться дана пропозиції на вулиці Анни Ахматової в Києві.

Дешева оренда житла в Києві – ціна оренди в 2019 році

Наступна пропозиція – це окрема кімната в житловій квартирі. Знаходиться житло на Троєщині, на вулиці Оноре де Бальзака. Таку кімнату вигідніше орендувати вдвох, адже тоді ціна оренди складатиме 3000 грн., що значно вигідніше, адже Ви платитимете лише 1500 грн. Також потрібно буде сплатити частку комунальних платежів.

Дешева оренда житла в Києві – ціна оренди в 2019 році 2

Найбільш комфортне житло за найнижчу ціну ми знайшли на вулиці Попудренка. Це однокімнатна квартира в будинку готельного типу, що коштуватиме 5000 грн. Вартість оренди вказана без урахування комунальних платежів.

Дешева оренда житла в Києві – ціна оренди в 2019 році 3

Дешева оренда житла в Києві можлива переважно на околиці міста

Як показує нам аналітика і експертна оцінка квартири, дешева оренда житла в Києві можлива переважно на околиці міста. Якщо ж Ви хочете жити поближче до метро, що дуже важливо для зручного «пересування» по столиці, то потрібно бути готовим заплатити за житло значно більшу суму коштів.

Ціна оренди квартир в Києві в 2019 році значно збільшилася. Прогнозується постійне зростання оренди нерухомості житлового типу, адже постійно зростають комунальні платежі, податки на нерухомість, а також інші, супутні послуги і витрати. Дрібні ремонтні роботи, що час від часу потрібно проводити в оселі, також зросли у ціні. Це слід враховувати і брати до уваги.

Ми використали базу пропозицій щодо оренди квартир інтернет-ресурсу 100realty.ua.